
Амортизатор пральної машини ANSA, зусилля 140N, міжосьова відстань 188-275 мм, діаметр кріплення 8 мм, діаметр штока 20 мм,
275 ₴
- В наявності
- Код: MI-006
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор для пральної машини MI-006, 140N 188-195/8mm
Опис: Амортизатор MI-006 призначений для забезпечення плавності роботи пральних машин, поглинаючи вібрації і коливання, що виникають під час прання. Завдяки йому ваша машина працюватиме більш ефективно і тихо. Сила опору амортизатора становить 140N, що робить його ідеальним для більшості моделей пральних машин.
Технічні параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Сила опору | 140N |
| Відстань між осями (мін./макс.) | 188 мм / 275 мм ( 5 мм) |
| Діаметр кріплення (втулки) | 8 мм |
| Тип кріплення | 2 отвори |
| Діаметр штока | 20 мм ( 1 мм) |
| Діаметр гільзи | 28 мм ( 2 мм) |
| Виробник | ANSA |
| Країна-виробник | Італія |
Сумісність
Амортизатор MI-006 сумісний з рядом моделей пральних машин. Нижче наведено таблицю з повним списком сумісних моделей:
| Модель |
|---|
| PW6161 |
| W1780 |
| CZW2527 |
| DEW3260 |
| W3813 |
| W425SR |
| GB W550 |
| KR W524 |
| W416SM |
| W3745 |
| DEW3240 |
| PW6163 |
| W180 |
| CZW254 |
| DEW3261 |
| W3821 |
| W426SR |
| GB W552 |
| CZW2505 |
| ECOLINEW1743 |
| ECOLINEW1744 |
| KR W522 |
| PW6201 |
| W200 |
| CZW255 |
| DEW3264 |
| W3822 |
| DE W426SR |
| GBW553 |
| DE W4166 |
| W3744 |
| DEW323 |
| CZW250 |
| PW6241 |
| W204 |
| CZW2552 |
| DEW3266 |
| W3823 |
| DE W427SR |
| GBW555 |
| ACTIVECAREW1743 |
| CZW2514 |
| HK W522 |
| DE W4164 |
| PW6243 |
| W205 |
| CZW2553 |
| DEW3268 |
| CZ W3823 |
| DE W430S |
| GBW5540 |
| W3743 |
| DEW3224 |
| CZW247 |
| W1740 |
| PW6321 |
| W207 |
| CZW2557 |
| DEW327 |
| DE W3823 |
| DE W432-E |
| DK W555 |
| DEW3241 |
| GB W522 |
| RU W4164 |
| W3741 |
| PW6323 |
| W2100 |
| CZW257 |
| DEW330 |
| RU W3823 |
| DE W432S |
| DK W5540 |
| DEW3222 |
| CZW2468 |
| W174 |
| W3748ED |
| ECONIC1000 |
| W2102 |
| CZW2572 |
| DEW332 |
| RU W3824 |
| DE W433-E |
| NO W555 |
| W522 |
| RU W415SM |
| W3740 |
| DEW322 |
| DE W106 |
| W2104 |
| CZW2573 |
| DEW333 |
| RUW3825 |
| DE W433S |
| NO W5540 |
| CZW2465 |
| W1736 |
| W4176 |
| W513 |
| METEOR2125 |
| W2105 |
| BRILLANT5863WPS |
| DEW3361 |
| RUW3826 |
| W435E |
| SE W555 |
| RU W4156 |
| RUW3732ED |
| DEW3205 |
| CZW2461 |
| SENATOR1200T |
| W2108 |
| MONDIA1563WPS |
| DEW3364 |
| DE W3826 |
| W435PLUSWPS |
| SE W556 |
| W1735 |
| GB W524 |
| W509 |
| RU W4154 |
| DEW120 |
| W211 |
| DEW2577 |
| DEW3365 |
| DEW383 |
| W435S |
| GB W556 |
| RUW3732 |
| DEW3204 |
| CZW2460 |
| W1734 |
| DEW130 |
| W212 |
| DEW261 |
| DEW337 |
| DEW3830 |
| W437-E |
| GB W558 |
| GB W525 |
| W508 |
| RU W414SM |
| RUW3725 |
| DEW131 |
| W2120 |
| DEW262 |
| DEW340 |
| DE W3831 |
| W437S |
| GB W559 |
| DEW3203 |
| CZW2448 |
| W1733 |
| W417SM |
| DEW134 |
| W2121 |
| DEW267 |
| DEW341 |
| DEW3833 |
| W439-E |
| GB W560 |
| W507 |
| RU W4146 |
| RUW3724 |
| DEW3202 |
| DEW135 |
| W2122 |
| DEW277 |
| DEW342 |
| DEW3835 |
| W439S |
| GB W562 |
| CZW2447 |
| DEW1730 |
| W3750 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Вид запчастини | Амортизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
