
Амортизатор пральної машини Whirlpool D=19 мм, L=165 мм, F=120N (481252918038, 481246648088)
180 ₴
- В наявності
- Код: 481252918038
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор для пральної машини Whirlpool 481252918038 та 481246648088
Опис: Амортизатор для пральної машини Whirlpool, модель 481252918038, 481246648088, призначений для надійного та ефективного управління коливаннями і вібраціями під час прання. Виготовлений із дотриманням високих стандартів якості, цей амортизатор забезпечує довговічність і надійність роботи вашого пристрою. Ідеальне рішення для тих, хто хоче відновити працездатність своєї пральної машини.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Зусилля опору | 120N |
| Відстань між осями (мін./макс.) | 165 мм / 255 мм |
| Діаметр штока | 19 мм ( 1 мм) |
| Діаметр гільзи | 25 мм ( 2 мм) |
| Тип кріплення | Кріплення тип "краб", фіксатор |
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
Сумісність:
Цей амортизатор сумісний з безліччю моделей пральних машин, включаючи, але не обмежуючись наступними:
| Модель | Артикул |
|---|---|
| Bauknecht 18900 | 858009701000 |
| Bauknecht 18910 | 858009801000 |
| Bauknecht 207 309 | 858008422300 |
| Bauknecht 406 509 | 858008622000 |
| Bauknecht 582 212 | 858003322010 |
| Bauknecht AWP 011 | 858001138000 |
| Bauknecht EXCELLENCE 1600 | 855490812000 |
| Bauknecht PRESTIGE 1200 | 855491212700 |
| Bauknecht WA 110 | 855451442000 |
| Bauknecht LOE 1050 | 858080838000 |
| Bauknecht MIA 5000 | 858007629000 |
| Bauknecht STAREDITION 1400 | 855491212900 |
Цей амортизатор ідеальний вибір для професійних ремонтників і домашніх майстрів. Він допоможе вам легко відновити працездатність вашого пристрою, забезпечуючи при цьому надійність і довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид запчастини | Амортизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
