
Амортизатор пральної машини Whirlpool D=165 mm, сила опору=120 N C00313195 (481252918063)
252 ₴
- В наявності
- Код: 481252918063
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор для пральних машин Whirlpool 120 N C00313195 (481252918063)
Опис: Амортизатор для пральних машин Whirlpool призначений для забезпечення стабільної роботи вашої побутової техніки. З силою опору 120 N і довжиною 165 mm, цей амортизатор ефективно поглинає вібрації, що запобігає пошкодженню внутрішніх компонентів пральної машини та зменшує шум під час роботи.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Довжина | 165 mm |
| Сила опору | 120 N |
Сумісність:
Амортизатор C00313195 сумісний з рядом моделей пральних машин різних брендів. Нижче наведена таблиця з деякими з них:
| Бренд | Моделі |
|---|---|
| Bauknecht | EK 14 DI, EXCELLENCE 5570, WA 54 DI, AWM 714 D PS, AWSB 63213, Eco 12 Di, AWSV 73213, Super Eco 67/1 |
| COOKE&LEWIS | CLWM 6120 |
| GALA | GL 0612 BI |
| Ignis | AWP 094 WA, AWP 095, AWP 095 WA, AWC 610, AWP 094 |
| LADEN | FL 1252, FL 1150, FL 1256, FL 1050, FL 1058, FL 1253 |
| Maytag | MFW 1207 DWT, MFW 1006 DWT |
| MIOSTAR (MIGROS) | MWM 5512 A 7172.047 |
| MONTPELLIER | MWBI6012 |
| POLAR | PFL 1005 W, PFL 1009, PFL 1010, PDF 1000, PDF 800, PFL 1005, PFL 1000, PFL 1009 W |
| PRIVATE LABEL | WA BASIC 1200 |
| Privileg | PAWF 2526, PWF 1505, PWF 1525, PAWF 1526, PAWF 1546 |
| SERVICE 7000 | WAE 7S7000 |
| Whirlpool | AWC 8100 D, AWC 8120 D, AWO 164U2, AWC 7083 A, AWC 6090 S, AWC 7100 N, AWC 7085 N, AWC 7103 D, AWC 7120 A, AWC 7085 A, Atlantis 1400, AWC 7100 D, AWO 174U3, AWM 5610, AWM 5610/1, AWIX 73413 BPM, AWC 7100 A, AWC 6100 S, AWO 1200, AWC 8140 D, AWC 7120 S, AWO 415, AWC 7085 D, AWO 174S3 |
Не забудьте перевірити точну модель вашої пральної машини перед покупкою, щоб гарантувати сумісність та оптимальну роботу пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид запчастини | Амортизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴
