
Амортизатор пральної машини Zanussi (120 N, відстань між осями кріплення в розтягнутому стані - 260 мм, відстань між осями
275 ₴
- В наявності
- Код: 1240172104
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор 120N для пральної машини Zanussi (1240172104)
Опис: Амортизатор 120N призначений для використання в пральних машинах Zanussi та інших сумісних моделях. Він забезпечує надійну роботу та стабільність, що сприяє довговічності вашого пристрою. Сопротивлення під час роботи становить 120 N, що робить його ідеальним вибором для підтримання оптимального рівня амортизації.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Сопротивлення під час роботи | 120 N |
| Тип | Палець / Палець |
| Відстань між осями кріплення (в розтягнутому стані) | 260 мм |
| Відстань між осями кріплення (в стислому стані) | 180 мм |
Сумісність:
Амортизатор сумісний з наступними моделями:
| Бренд | Моделі |
|---|---|
| Acec | ML1000, ML1010 |
| Aeg | 1050VI, 1051VIELECTRON., 1050VISENSORTR, 1250VISENSORTR, 1045S |
| Arthurmartinelux | AW1029F, AW1037S, AW1015L, AW1035S |
| Atlas | AVN 2 060 |
| Blanco | BCW104 |
| Brandt | WBD1211 |
| Castor | C403PR, C450X, C12, C440C |
| Corbero | LC2650 |
| Curtiss | FL1000V |
| De Dietrich | LZ9616E1, LZ9616U1 |
| Domoline | WV1000 |
| Electra | FL1011C |
| Electrolux | EW ANNIVERSARY, EW1002W, EW1000W, EW1003W, CAW1210, EW 1075F, EW1000I, EW1001F, EW1005F |
| Elektra | EF4051, EF4101, EF4081 |
| Elektro Helios | EH1040, EH2110, EH1910 |
| Faure | LFC589M |
| Firenzi | FWD1200 |
| Frigidaire | FR1000C, FR1000X |
| Hansa | WA100A, WA100X |
| Hanseatic | WDC 1200 |
| Husqvarna Electrolux | QW1010HT |
| Juno | IW5200, JWT8010, JWT7811 |
| Juno Electrolux | JWV7813 |
| Juno Le Maitre | JWT8010 |
| Kuppersbusch | IW1208.1W, IW1209.0W, IW1208.OW |
| Lloyds | 350/040-09, 350/121-09, 350/095-09 |
| Lux | WH1091, WH160, WH1090, WH1092 |
| Marijnen | CMF CENTURY2000, CMF CENTURY2200 |
| Prima | LPR710 |
| Privileg | 000525 4, 000943_8226, 000583 5, 000943 1, 000269 1, 000510 6, 000525_8215, 000583_8225, 000987_8227, 000987 8, 000510_8214 |
| Rex | BL62TX, JET600, D52TC, JET400, AL40TX, AL50TX, ILA1260LIK, JET600L |
| Rex Electrolux | L512S |
| Rosenlew | RTF1000 |
| Satrap | 1200-25 |
| Selecline | SMC1200V |
| Seppelfricke | SWA1000 |
| Simpson | 45S508D |
| Therma | CLASSIC WA1000, COMBIJETWTK1200 |
| Tricity | AUT1200BA450 |
| Tricity Bendix | AW1050, AW1054W |
| Zanker | 1400, BETA2000S, 5080, BETA2000, 1000, 1200, 5085, CF2000 |
| Zanussi | F1000, F1026, F1005, F1032, 555X, 60, F1001V, F1006, F1201V, F1025, BRILJANT, F1202V, F1045W, F1002V, CAW1010, F1015 |
| Zanussi Electrolux | BRILJANT, F1045W, COMPLESSO |
| Zoppas | LUXUS600 SEL, LUXUS660SEL, LUXUS450SEL, LUXUS640SEL |
Обираючи амортизатор 120N, ви забезпечуєте надійну роботу вашої пральної машини, що дозволяє продовжити термін її служби та уникнути дорогих ремонту. Переконайтеся, що цей амортизатор підходить для вашої моделі перед покупкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вид запчастини | Амортизатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
