
Конденсатор CBB-60 L 100 mkf - 450 VAC (±5%) Кріплення болт JYUL (60*120 мм)
527 ₴
- В наявності
- Код: 1010714
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Робоча напруга | 450 V |
| Тангенс кута діелектричних втрат | 0.002 |
| Мінімальний допуск ємності | 0.05 |
| Ємність конденсатора | 100 мкФ |
| Максимальний допуск ємності | 0.05 |
| Тип діелектрика | Поліпропілен |
| Мінімальна робоча температура | -40 С |
| Максимальна робоча температура | 85 С |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ресурс роботи | 10000 год |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JYUL |
| Вид запчастини | Конденсатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴
