-23%

Ремінь 1192 J5 EL (поліуретан) 404
511 ₴
393 ₴
- В наявності
- Код: 404
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 1192 J5 EL (польіуретан)
Опис: Ремінь 1192 J5 EL призначений для пральних машин і виготовлений з високоякісного польіуретану, що забезпечує його довговічність і надійність. Цей поліклиновий ремінь з маркуванням EL 1192 J5 підходить для різних моделей пральних машин, забезпечуючи відмінну продуктивність і ефективну передачу потужності.
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1192 мм (46,9 дюйма) |
| Крок | 2,34 мм |
| Висота ременя | 3,6 мм |
| Кількість ребер (ручейків) | 5 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий J |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | PJE, EPJ, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PJ, J - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Ремінь сумісний з наступними моделями пральних машин:
| Модель | Код |
|---|---|
| Indesit WG1130PE | 70185290000 |
| Whirlpool AWG 334 | |
| Whirlpool AWG 334 | 853733410000 |
| Whirlpool AWG 334 | 853733438000 |
| Whirlpool AWG 334/1 | |
| Whirlpool AWG 334/1 | 853733410010 |
| Whirlpool AWG 342 | |
| Whirlpool AWG 342 | 853734218000 |
| Whirlpool AWG 343 | |
| Whirlpool AWG 343 | 853734318000 |
| Whirlpool AWG 343/1 | |
| Whirlpool AWG 343/1 | 853734318010 |
Не забувайте перевіряти сумісність ременя з вашою моделлю пральної машини перед покупкою для забезпечення оптимальної роботи пристрою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megadyne |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴
