Ремінь 1253 J5 EL (резиновий)
Опис: Ремінь 1253 J5 EL це високоякісний резиновий ремінь, призначений для пральних машин. Він забезпечує надійну роботу і довговічність, що робить його ідеальним вибором як для професійних ремонтників, так і для користувачів, які бажають самостійно відновити працездатність своїх побутових приладів.
Характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1253 мм (49,3 дюйма) |
| Крок | 2,34 мм |
| Висота ременя | 3,6 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 5 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий J |
| Маркування | 1253 J MAEL |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Додаткові характеристики | PJE, EPJ, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PJ, J - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1253 J5 EL сумісний з безліччю моделей пральних машин Indesit. Нижче представлена таблиця з сумісними моделями:
| Модель | Артикул |
|---|---|
| Indesit BLT1000FR | 91241540000 |
| Indesit FTL1000 | 91258290000 |
| Indesit TK850SL | 91256110000 |
| Indesit TL1043/1 | DUM0119158 |
| Indesit TL1043X/1EXP | DUM0119155 |
| Indesit TL1043X/1HK | DUM0119156 |
| Indesit TL1043X/1ING | DUM0119153 |
| Indesit TL1043X/1ISR | DUM0119157 |
| Indesit TL1043X/1RC | DUM0119154 |
| Indesit TL1043XT | DUM0119403 |
| Indesit TL843/1 | DUM0119185 |
| Indesit TL843X/1BEN | DUM0119180 |
| Indesit TL843X/1EXP | DUM0119182 |
| Indesit TL843X/1HK | DUM0119179 |
| Indesit TL843X/1ISR | DUM0119183 |
| Indesit TL843X/1RC | DUM0119181 |
| Indesit TL843XT | DUM0119405 |
| Indesit TL9410-2 | 91264600000 |
| Indesit TOP8401X | DUM0119196 |
| Indesit TOP8402X | DUM0119395 |
| Indesit TX100(EO) | 70220710000 |
| Indesit TX100EX | 70220670000 |
| Indesit TX100FR | 70216160000 |
| Indesit TX100IT | 91220060000 |
| Indesit TX70FR | 70216120000 |
| Indesit TX75FR | 70216130000 |
| Indesit TX80FR | 91216140000 |
| Indesit TX80IT | 91220040000 |
| Indesit TX85(EO) | 70220700000 |
| Indesit TX85(EX) | 70220660000 |
| Indesit TX85FR | 91255430000 |
| Indesit TX85IT | 91220050000 |
| Indesit TX90FR | 70216150000 |
| Indesit W4508TL | DUM0119218 |
| Indesit W4508TLRUS | 91254010000 |
| Indesit WGT1044TXEX | 91236090000 |
| Indesit WGT1044TXEX/A | 91236090000 |
| Indesit WMT1000 | DUM0119323 |
Зверніть увагу: Перед покупкою переконайтеся в сумісності цього ременя з вашою моделлю пральної машини для уникнення помилок при замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴

