Ремінь 1228 7 EPH (резиновий) 1161
Опис: Ремінь 1228 7 EPH призначений для використання в пральних машинах. Цей високоякісний поліремінь забезпечує надійну передачу потужності та довговічність, що робить його ідеальним вибором для ремонту та заміни старих або пошкоджених ременів. З його допомогою ви зможете повернути вашу пральну машину в робочий стан, що заощадить вам час і гроші на ремонті.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1228 мм (48,3 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 7 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | 1228 PHE |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник | Франція |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PH, H - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Цей ремінь сумісний з широким рядом моделей пральних машин Vestel. Нижче наведена таблиця сумісних моделей:
| Модель |
|---|
| Vestel ARWM1040L |
| Vestel ARWM840L |
| Vestel AWM1034S |
| Vestel AWM1035S |
| Vestel AWM1040S |
| Vestel AWM1041S |
| Vestel AWM634ARK |
| Vestel AWM640 |
| Vestel AWM834S |
| Vestel AWM835S |
| Vestel AWM840ARK |
| Vestel AWM841 |
| Vestel BWM3260 |
| Vestel BWM4080 |
| Vestel F2WM1032 |
| Vestel F2WM1041 |
| Vestel F2WM840 |
| Vestel F4WM1032 |
| Vestel F4WM1041 |
| Vestel F4WM840 |
| Vestel FLWM1040 |
| Vestel FLWM1241 |
| Vestel LRS1041LE |
| Vestel MLWM1041LCD |
| Vestel MLWM841 |
| Vestel OWM4010S |
| Vestel OWM632 |
| Vestel OWM833 |
| Vestel OWM840S |
| Vestel TWM338S |
| Vestel TWM410L |
| Vestel WM1034E |
| Vestel WM1034TS |
| Vestel WM1040E4 |
| Vestel WM1040TSB |
| Vestel WM1047TS |
| Vestel WM3410 |
| Vestel WM4100 |
| Vestel WM634T |
| Vestel WM834T |
| Vestel WM840T |
| Vestel WM847T |
| Vestel WMO1041LCD |
| Vestel WMO840LE |
| Vestel WMS1034TS |
| Vestel WMS4010TS |
| Vestel ARWM1041L |
| Vestel ARWM841L |
| Vestel AWM1035 |
| Vestel AWM1040 |
| Vestel AWM1041 |
| Vestel AWM634 |
| Vestel AWM635 |
| Vestel AWM834 |
| Vestel AWM835 |
| Vestel AWM840 |
| Vestel AWM840S |
| Vestel AWMS1034S |
| Vestel BWM3410S |
| Vestel BWM4100S |
| Vestel F2WM1040 |
| Vestel F2WM832 |
| Vestel F2WM841 |
| Vestel F4WM1040 |
| Vestel F4WM832 |
| Vestel F4WM841 |
| Vestel FLWM1041 |
| Vestel FLWM840 |
| Vestel LRS1041S |
| Vestel MLWM1041LED |
| Vestel OWM4010LED |
| Vestel OWM4110LCD |
| Vestel OWM832 |
| Vestel OWM840LED |
| Vestel TWM336 |
| Vestel TWM408LE |
| Vestel WM1034 |
| Vestel WM1034E4 |
| Vestel WM1040E |
| Vestel WM1040TS |
| Vestel WM1047E4 |
| Vestel WM3260 |
| Vestel WM4080S |
| Vestel WM632T |
| Vestel WM640T |
| Vestel WM834TS |
| Vestel WM840TS |
| Vestel WMO1040LE |
| Vestel WMO1041LE |
| Vestel WMO841LE |
| Vestel WMS1040TS |
| Vestel WMS840TS |
Обираючи ремінь 1228 7 EPH, ви забезпечуєте надійність і ефективність роботи вашої пральної машини. Не втрачайте можливість виконати ремонт самостійно і заощадити на послугах спеціалістів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

