Ремінь 1992 H6 (резиновий)
Опис: Ремінь 1992 H6 призначений для використання в сушильних автоматах. Він виготовлений з високоякісного резинового матеріалу, що забезпечує довговічність і надійність в експлуатації. Цей поліклиновий ремінь з 6 канавками та ефективною довжиною окружності 1992 мм гарантує стабільну роботу вашого пристрою.
Параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для сушильних автоматів |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1992 мм (78,4 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 6 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | 1992 PH |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник | Франція |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PH, H - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1992 H6 сумісний з рядом моделей Bosch і Siemens. Нижче представлена таблиця з сумісними моделями:
| Виробник | Модель |
|---|---|
| Bosch | 0728144036(00) |
| Bosch | 0728144046(00) |
| Bosch | 0728144048(00) |
| Bosch | 0728144063(00) |
| Bosch | 0728144072(00) |
| Bosch | 0728144082(00) |
| Bosch | 0728144091(00) |
| Bosch | 0728144107(00) |
| Bosch | 0728144109(00) |
| Bosch | 0728144111(00) |
| Bosch | T445/01 |
| Bosch | T445/03 |
| Bosch | T4452/01 |
| Bosch | T445235/00 |
| Bosch | T44535/01 |
| Bosch | T44545/01 |
| Bosch | T455/00 |
| Bosch | T45559/00 |
| Bosch | WMT4550021/00 |
| Bosch | WTA2100/02 |
| Bosch | WTA2110GB/01 |
| Bosch | WTA2610/04 |
| Bosch | 0728144040(00) |
| Bosch | 0728144047(00) |
| Bosch | 0728144051(00) |
| Bosch | 0728144071(00) |
| Bosch | 0728144073(00) |
| Bosch | 0728144089(00) |
| Bosch | 0728144106(00) |
| Bosch | 0728144108(00) |
| Bosch | 0728144110(00) |
| Bosch | T445/00 |
| Bosch | T445/02 |
| Bosch | T4452/00 |
| Bosch | T4452/03 |
| Bosch | T44535/00 |
| Bosch | T44545/00 |
| Bosch | T44545/02 |
| Bosch | T455/01 |
| Bosch | TYPE_166/00 |
| Bosch | WMT4550591/00 |
| Bosch | WTA2110/02 |
| Bosch | WTA2610/01 |
| Bosch | WTA2613/01 |
| Siemens | WT2610/01 |
| Siemens | WT26100021(00) |
| Siemens | WT26100451(00) |
| Siemens | WT2612/01 |
| Siemens | WT26120021(00) |
| Siemens | WT27000021(00) |
| Siemens | WT270059/01 |
| Siemens | WT32010/02 |
| Siemens | WT4100A(00) |
| Siemens | WT42010/04 |
| Siemens | WT2610/03 |
| Siemens | WT26100351(00) |
| Siemens | WT261045/01 |
| Siemens | WT2612/03 |
| Siemens | WT2700/01 |
| Siemens | WT27000591(00) |
| Siemens | WT32001/02 |
| Siemens | WT410050A(00) |
| Siemens | WT42010/01 |
| Siemens | WT42030/01 |
Виберіть Ремінь 1992 H6 для надійного та довговічного рішення для ваших сушильних автоматів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Тип | Поліклинові |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴

