Ремінь 1145 H5 EL (резиновий) 0264
Опис: Ремінь 1145 H5 EL призначений для використання в пральних машинах. Він виконаний з якісного резинового матеріалу, який забезпечує надійну роботу і довговічність. Цей поліклиновий ремінь з маркуванням 1145 PHE підходить для різних моделей пральних машин Candy, забезпечуючи стабільну передачу потужності і запобігаючи прослизанню.
Параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1145 мм (45,1 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 5 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | 1145 PHE |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування з еластичним кордом; PH, H - маркування з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1145 H5 EL сумісний з наступними моделями пральних машин Candy:
| Модель |
|---|
| Candy AQUAMATIC6T |
| Candy AQUAMATIC6 |
| Candy AQUAMATIC3TB |
| Candy AQUAMATIC3W |
| Candy AQUAMATIC10T |
| Candy AQUA10T |
| Candy AQUA10T (31081649) |
| Candy AQUA3WNORD |
| Candy LBNOVAMWA163 (31079650) |
| Candy LBNOVAMWA183 |
| Candy LBNOVAMWA183 (31081656) |
| Candy AQUA3WNORD (31027303) |
| Candy AQUA3WOS |
| Candy AQUA3WOS (31027600) |
| Candy LBAQUA8UK |
| Candy LBAQUA8UK (31081508) |
| Candy LBNOVAMWA163 |
| Candy AQUA3WUK |
| Candy AQUA3WUK (31027501) |
| Candy AQUA6TITES |
| Candy LBAQUA8TCH (31081607) |
| Candy LBAQUA8TGIAP |
| Candy LBAQUA8TGIAP (31081615) |
| Candy AQUA6TITES (31079007) |
| Candy AQUA6TUNI |
| Candy AQUA6TUNI (31079601) |
| Candy LBAQUA6TCH |
| Candy LBAQUA6TCH (31079635) |
| Candy LBAQUA8TCH |
| Candy AQUA6UNI |
| Candy AQUA6UNI (31079304) |
| Candy AQUA8TCE |
| Candy LBAQUA6CH (31079627) |
| Candy LBAQUA6POL |
| Candy LBAQUA6POL (31079619) |
| Candy AQUA8TCE (31081003) |
| Candy AQUA8TMET |
| Candy AQUA8TMET (31081680) |
| Candy LBAQUA3TB |
| Candy LBAQUA3TB (31299001) |
| Candy LBAQUA6CH |
| Candy LBAQ10TUK |
| Candy LBAQ10TUK (31081516) |
| Candy LBAQ6TRU |
| Candy LBAQUA10TNE (31081110) |
| Candy LBAQUA10TRU |
| Candy LBAQUA10TRU (31081102) |
| Candy LBAQ6TRU (31079643) |
| Candy LBAQ8T8 |
| Candy LBAQ8T8 (31081623) |
| Candy LBAQUA10TMET |
| Candy LBAQUA10TMET (31081698) |
| Candy LBAQUA10TNE |
| Candy LBAQ8TRU |
| Candy LBAQ8TRU (31081631) |
| Candt AQUA1000DF07S |
| Candy AQUA1000DF207 |
| Candy AQUA1000DF307 |
| Candy AQUA1000DF3S |
| Candy AQUA1000DF66 |
| Candy AQUA1000T |
| Candy AQUA1000T45 |
| Candy AQUA1000T66 |
| Candy AQUA1000TMETAL |
| Candy AQUA100F |
| Candy AQUA100F3 |
| Candy AQUA100F4 |
| Candy AQUA1100DF01S |
| Candy AQUA1100DF1S |
| Candy AQUA1100DFS |
| Candy AQUA1100DFS1 |
| Candy AQUA60045 |
| Candy AQUA600T |
| Candy AQUA600T01 |
| Candy AQUA600T45 |
| Candy AQUA800DF07S |
| Candy AQUA800DF207S |
| Candy AQUA800DF307S |
| Candy AQUA800DF3S |
| Candy AQUA800T |
| Candy AQUA800T45 |
| Candy AQUA80F |
| Candy AQUA80F2 |
| Candy AQUA80F3 |
| Candy AQUA80F4PICCOLA600RU |
| Candy WA163588S |
Зверніть увагу: Перед покупкою переконайтеся в сумісності ременя з вашою моделлю пральної машини, щоб уникнути помилок при установці та експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴

