Ремінь 1315 8 EPH (резиновий)
Параметри:
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1315 мм (51,8 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (ручейків) | 8 шт. |
| Тип профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | EPH 1315 |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PH, H - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Цей ремінь сумісний з наступними моделями пральних машин Gorenje:
| Модель | Код |
|---|---|
| Gorenje BWA50089 | 246644 |
| Gorenje GWA755 | 297116 |
| Gorenje GWA855 | 178235 |
| Gorenje KWA50050 | 182535 |
| Gorenje KWA50060 | 175667 |
| Gorenje KWA50080 | 180195 |
| Gorenje KWA50085 | 226175 |
| Gorenje KWA60065 | 291594 |
| Gorenje KWA61061 | 118663 |
| Gorenje SWA50060 | 157291 |
| Gorenje SWA50080 | 162897 |
| Gorenje TEW70787 | 462001 |
| Gorenje W62Y1 | 349203 |
| Gorenje W64Y2 | 349222 |
| Gorenje W72X1/R | 411044 |
| Gorenje W72X2/R | 405816 |
| Gorenje W72Y2 | 377016 |
| Gorenje W74Y2 | 399494 |
| Gorenje WA1067 | 176220 |
| Gorenje WA50050 | 177417 |
| Gorenje WA50060 | 157264 |
| Gorenje WA50065 | 199270 |
| Gorenje WA50075 | 301856 |
| Gorenje WA60065 | 270630 |
| Gorenje WA60085 | 267619 |
| Gorenje WA60089 | 192450 |
| Gorenje WA61061 | 123065 |
| Gorenje WA62061 | 150926 |
| Gorenje WA71061 | 182415 |
| Gorenje WD-6600 J WWH | 233052 |
| Gorenje WM-561 | 176814 |
| Gorenje WWH5H0HWW | 177391 |
Зверніть увагу: Перед покупкою обов'язково перевірте сумісність ременя з вашою моделлю пральної машини, щоб уникнути можливих проблем при установці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optibelt |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

