
Ремінь 1287 H8 MAEL (гумовий) 0232
314 ₴
- В наявності
- Код: 0232-2
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 1287 H8 MAEL (резиновий)
Опис: Ремінь 1287 H8 MAEL є високоякісною запасною частиною, призначеною для пральних машин. Його ефективна довжина окружності становить 1287 мм (50,7 дюйма), а він виконаний з міцного резинового матеріалу, що забезпечує надійну роботу і довговічність. Цей поліклинний ремінь з 8 ребрами (канавками) забезпечує відмінне зчеплення і мінімальні втрати при передачі потужності.
Параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремінь |
| Ефективна довжина окружності | 1287 мм (50,7 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 8 шт. |
| Вид профілю | Поліклинний H |
| Маркування | 1287 PHE |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PH, H - маркування ременів з НЕеластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1287 H8 MAEL сумісний з наступними моделями:
| Модель |
|---|
| Electrolux EWT7020W |
| Electrolux EWB85110W |
| Electrolux EWT9120W |
| Electrolux EWT8027W |
| Electrolux EWB75110W |
| Electrolux EWP8555 |
| Electrolux EWF85651 |
| Electrolux EWF8170W |
| Electrolux EWF85761 |
| Electrolux EWB65110W |
| Electrolux EWB95205W |
| Electrolux EWF8040W |
| Electrolux EWB95210W |
| Electrolux EWT8020W |
| Electrolux EWF80561 |
| Electrolux EWT8120W |
| Electrolux EWT6020W |
| Electrolux EWF86110W |
| Electrolux EWB85210W |
| Electrolux EWF85561 |
| Electrolux EWF85661 |
| Electrolux EWT9125W |
| Electrolux EWF8048W |
| Electrolux EWB85100W |
| Zanussi ZWQ380 |
| Zanussi ZWG385 |
| Zanussi ZWY180 |
| Zanussi ZWQ385 |
| Zanussi ZWG380 |
| Zanussi ZWQ360 |
| Zanussi ZWQ260 |
| Zanussi ZWH5855P |
| Zanussi ZWQ270 |
| Zanussi ZWG5850P |
| Zanussi ZWG685 |
| Zanussi ZWP580 |
| Zanussi ZWQ598 |
| Electrolux L58840 |
| Electrolux L45800 |
| Arthurmartinelux AWT8120W |
| Arthurmartinelux AWF8260W |
| Arthurmartinelux AWT9120W |
| Arthurmartinelux AWT6025W |
| Arthurmartinelux AWT6020W |
| Primotecq WA508E |
| Privileg 00492917_21267 |
| Rex Electrolux RWT8120W |
| Rex Electrolux RWF8045W |
| Rex Electrolux RWF8142W |
| Rex Electrolux RWF8079W |
| Simpson SWF85661 |
| Zoppas PWF6082WEX |
Переваги: Використання ременя 1287 H8 MAEL дозволить вам відновити працездатність вашої пральної машини, гарантуючи стабільну і ефективну роботу. Рекомендується для професійних ремонтників і домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴
