Ремінь 1215 8 EPH (резиновий)
Опис: Ремінь 1215 8 EPH призначений для пральних машин і забезпечує надійну передачу потужності. Виготовлений з високоякісної гуми, він гарантує довговічність і стійкість до зношення.
Параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1215 мм (47,8 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 8 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | 1215 PHE |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування з еластичним кордом; PH, H - маркування з нееластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1215 8 EPH сумісний з наступними моделями:
| Модель | Артикул |
|---|---|
| Maytag MAU065MDWG | 8,52145E+11 |
| Maytag MAU086ECWT | 8,52139E+11 |
| Maytag MAU107EDWG | 8,52145E+11 |
| Maytag MAU065MDWK | 8,52145E+11 |
| Maytag MAU107ECWG | 8,52139E+11 |
| Polar PDP 1000 PL | 8,58042E+11 |
| Polar PDP 1019/P PL | 8,58042E+11 |
| Polar PDP 600 PL | 8,58042E+11 |
| Polar PDP 619/P PL | 8,58042E+11 |
| Polar PDP 800 PL | 8,58042E+11 |
| Polar PDP 819/P PL | 8,58042E+11 |
| Whirlpool AWF 808 HK | 8,53736E+11 |
| Whirlpool AWG 276 KW | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 308 CE-A | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 308 E BAL | 8,53788E+11 |
| Whirlpool AWG 308 E UA | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 310 D CE | 8,53788E+11 |
| Whirlpool AWG 310 D UA | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 3103 I | 8,53787E+11 |
| Whirlpool AWG 400 BAL | 8,53789E+11 |
| Whirlpool AWG 4083 | 8,53787E+11 |
| Whirlpool AWG 510I E-P | 8,57595E+11 |
| Whirlpool AWG 551/S OS | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 779 OS | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 888 HK | 8,5373E+11 |
| Whirlpool AWG 890 | 8,53735E+11 |
| Whirlpool AWG 908 D PL | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 908 E BAL | 8,53788E+11 |
| Whirlpool AWG 908 E PL | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 908 E UA | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 908 UA | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 910 CE-A | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 910 D CE | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWG 910 D CE | 8,53788E+11 |
| Whirlpool AWG 910 D UA | 8,53784E+11 |
| Whirlpool AWG 910 E CE | 8,53783E+11 |
| Whirlpool AWI 308 HK | 8,57595E+11 |
| Whirlpool AWU 608 HK | 8,53739E+11 |
| Whirlpool AWZ 475 KW | 8,57594E+11 |
| Whirlpool AWZ 475 OS | 8,57593E+11 |
| Whirlpool MWU106EDWG | 8,533E+11 |
Не пропустіть можливість відновити роботу вашої пральної машини за допомогою надійного ременя 1215 8 EPH!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hutchinson |
| Вид запчастини | Ремінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴

