Ремінь 1105 H7 EL (резиновий)
Опис: Ремінь 1105 H7 EL - це високоякісний поліклиновий ремінь, призначений для пральних машин. Він забезпечує надійну передачу потужності та довговічність, завдяки чому ваші пристрої будуть працювати ефективно протягом тривалого часу. З його допомогою ви зможете легко замінити зношений або пошкоджений ремінь на вашому пристрої, що дозволить заощадити на ремонті.
Параметри
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Ремені |
| Ефективна довжина окружності | 1105 мм (43,5 дюйма) |
| Крок | 1,6 мм |
| Висота ременя | 2,7 мм |
| Кількість ребер (канавок) | 7 шт. |
| Вид профілю | Поліклиновий H |
| Маркування | EL 1105 H7 |
| Комплектація | Ремінь - 1 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Додаткові характеристики | PHE, EPH, EMAEL, MAEL, EL, E - маркування ременів з еластичним кордом; PH, H - маркування ременів з нееластичним кордом |
Сумісність
Ремінь 1105 H7 EL сумісний з рядом моделей пральних машин різних брендів. Нижче представлена таблиця з повним списком сумісних моделей:
| Модель | Код |
|---|---|
| Ariston ATL104TX | DUM0108526 |
| Ariston ATL104TXFR | AQ157000000 |
| Ariston ATL72XFR | AQ156990000 |
| Ariston ATL73TXEX | AQ166590000 |
| Ariston ATL73TXFR | AQ156980000 |
| Ariston ATL83TXEO | 70180960000 |
| Ariston ATL83TXFR | AQ152080000 |
| Ariston RTL843 | DUM0119111 |
| Ariston TL10432NDVING | DUM0119145 |
| Ariston TL1043HK | DUM0119139 |
| Ariston TL1043XFRA | DUM0119152 |
| Ariston TL1043XING | DUM0119148 |
| Ariston TL1043XRC | DUM0119147 |
| Ariston TL843XHK | DUM0119173 |
| Ariston ATL104TX/A | DUM0108526 |
| Ariston ATL104TXFR/A | AQ157000000 |
| Ariston ATL72XFR/A | AQ156990000 |
| Ariston ATL73TXEX/A | AQ166590000 |
| Ariston ATL73TXFR/A | AQ156980000 |
| Ariston ATL83TXEO/A | 70180960000 |
| Ariston ATL83TXFR/A | AQ152080000 |
| Ariston TL10432NDVEXP | DUM0119146 |
| Ariston TL1043AMI | DUM0119140 |
| Ariston TL1043XEXP | DUM0119149 |
| Ariston TL1043XHK | DUM0119150 |
| Ariston TL1043XISR | DUM0119151 |
| Ariston TL843XBEN | DUM0119177 |
| Ariston TOPL85X | DUM0119200 |
| Indesit WGT837T | 91167120000 |
| Indesit WGT837TF | 91151750000 |
| Indesit WGT846F | 91151740000 |
| Indesit WGT837T/A | 91167120000 |
| Indesit WGT837TF/A | 91151750000 |
| Indesit WGT846F/A | 91151740000 |
| Whirlpool TL9480-2 | 91242920000 |
Замініть старий ремінь на новий 1105 H7 EL і поверніть вашому пристрою високу продуктивність! Якщо у вас виникли питання або потрібно уточнити сумісність, не соромтеся звертатися до наших спеціалістів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Megadyne |
| Вид запчастини | Ремінь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴

