
Обічайка (обрамлення) люка для пральної машини Samsung DC61-02097A
460 ₴
- В наявності
- Код: DC61-02097A
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обечайка (обрамлення) люка для пральної машини Samsung DC61-02097A
Опис: Обечайка (обрамлення) люка для пральної машини Samsung DC61-02097A - це надійна і якісна деталь, призначена для заміни пошкоджених або зношених елементів у ваших пральних машинах. Виготовлена з міцного пластику, вона забезпечує довгий термін служби і легкість в установці.
Параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Обрамлення люка |
| Габарити (ВxШxГ) | 462x462x33-42 мм |
| Діаметр посадкового місця скла | ( 1 мм) 355 мм |
| З'єднання з другою частиною обрамлення | Отвори O 11,5/5 мм - 8 шт. |
| Кріплення петлі | Отвори O 3,5 мм - 4 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Сумісність
Обечайка ідеально підходить для наступних моделей пральних машин Samsung:
| Модель |
|---|
| WD1704WQR/UA |
| WD1704WQR/YLP |
| WD702U4BKWQ/LP |
| WD702U4BKWQ/UA |
| WF-C600WRW/YLP |
| WF-C602WRK/YLP |
| WF-E509NZW/YLP |
| WF-E592NMW/LD |
| WF-E592NMW/YLP |
| WF-H600WCW/UA |
| WF-H600WCW/YLP |
| WF-M509NZW/YLP |
| WF-M592NMH/YLP |
| WF-M602WCC/UA |
| WF-M602WCC/YLP |
| WF0500NYW/YLP |
| WF0500NZW/YLP |
| WF0500SYV/YLP |
| WF0508NYW/YLP |
| WF0508NZW/YLP |
| WF0508SYV/YLP |
| WF0590NRW/YLP |
| WF0592SRK/YLP |
| WF0600NCW/XEP |
| WF0602WJW/YLP |
| WF0602WKE/YLP |
| WF0690NRW/YLP |
| WF0692NRY/YLP |
| WF0700NCW/XEP |
| WF0700NCW/YLP |
| WF0702WJV/XEO |
| WF0702WJW/YLP |
| WF0702WKE/XEU |
| WF0702WKE/XSH |
| WF0702WKE/YLP |
| WF10624YJV/XEG |
| WF1600W5W/UA |
| WF1600W5W/YLP |
| WF1600WCV/YLP |
| WF1600WCW/UA |
| WF1600WCW/YLP |
| WF1600WRW/YLP |
| WF1602NHW/XET |
| WF1602W5K/UA |
| WF1602W5K/YLP |
| WF1602W5V/XFA |
| WF1602WCC/UA |
| WF1602WCC/YLP |
| WF1602WRK/YLP |
| WF1602XQR/UA |
| WF1602XQR/YLP |
| WF1602YQB/YLP |
| WF1602YQC/YLP |
| WF1602YQQ/YLP |
| WF1602YQR/YLP |
| WF1602YQY/YLP |
| WF1700NHW/YLE |
| WF1700W5W/UA |
| WF1700W5W/YLP |
| WF1700WCW/UA |
| WF1700WCW/YLP |
| WF1700WRW/YLP |
| WF1702WCC/YLP |
| WF1702WEU/XFA |
| WF1702WRK/YLP |
| WF1702XQR/UA |
| WF1702XQR/YLP |
| WF1702YQB/YLP |
| WF1702YQC/YLP |
| WF1702YQQ/YLP |
| WF1702YQR/YLP |
| WF600W0BCWQ/LD |
| WF600W0BCWQ/LP |
| WF600W0BCWQ/UA |
| WF602B0BCWQ/LP |
| WF602B0BCWQ/UA |
| WF602B2BKWQ/LP |
| WF602U2BKWQ/LD |
| WF602U2BKWQ/LP |
| WF602U2BKWQ/UA |
| WF602W0BCSD/LP |
| WF602W0BCWQ/LD |
| WF602W0BCWQ/LP |
| WF602W0BCWQ/UA |
| WF602W2BKWQ/LD |
| WF602W2BKWQ/LP |
| WF602W2BKWQ/UA |
| WF60F1R0E2WDUA |
| WF60F1R0F2WDLD |
| WF60F1R0G0WDUA |
| WF60F1R1F2WDLD |
| WF60F1R1G0WDUA |
| WF60F1R2E2WDUA |
| WF60F1R2F2WDLD |
| WF6CF1R0W2W/UA |
| WF6HF1R0W0W/UA |
| WF6MF1R0W0W/UA |
| WF6MF1R2W2W/LD |
| WF6MF1R2W2W/UA |
| WF6RF1R0W0W/LD |
| WF6RF1R0W0W/UA |
| WF702B2BBWQ/LP |
| WF702U2BBWQ/LP |
| WF702U2BBWQ/UA |
| WF702W0BDWQ/LP |
| WF702W0BDWQ/UA |
| WF702W2BBWQ/LD |
| WF702W2BBWQ/LP |
| WF702W2BBWQ/UA |
| WF8500NGC/YLP |
| WF8500NGW/YLP |
| WF8500NGY/YLP |
| WF8500NHW/YLP |
| WF8500NMW/YLP |
| WF8500NMW9/YLP |
| WF8508NGW/YLP |
| WF8508NHW/YLP |
| WF8508NMW8/YLE |
| WF8508NMW9/YLP |
| WF8508NMWU/XTL |
| WF8590FEA/YLP |
| WF8590FFV/YLP |
| WF8590FFW/YLP |
| WF8590NFJ/YLP |
| WF8590NFW/YLP |
| WF8590NFW9/YLP |
| WF8590NGC/YLP |
| WF8590NGW/YLP |
| WF8590NGY/YLP |
| WF8590NHW/YLP |
| WF8590NLW8DYLD |
| WF8590NMS/YLP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид запчастини | Люки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
