
Насос зливний для пральної машини BOSCH MAX (141896) (141874)
577 ₴
- В наявності
- Код: 141896
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажний насос для пральної машини BOSCH MAX (141896)
Потужність: 30W
Дренажний насос призначений для пральних машин і забезпечує ефективне відведення води. Цей насос виготовлений у Китаї і постачається в зборі з "равликом" насоса. Кріплення здійснюється на 3 засувки, що забезпечує надійне і просте кріплення.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Потужність | 30W |
| Тип контактів | Парні, спереду |
| Кріплення | На 3 засувки |
| Виробник | Китай |
Сумісні моделі
| Виробник | Модель |
|---|---|
| Balay | TS852 (3TS852A/33) |
| Balay | TS852 (3TS852A/35) |
| Balay | TS832 (3TS832A/01) |
| Bosch | MAXX 5 (WLG20240OE/01) |
| Siemens | WLG51SH00R/01 |
| Constructa | CONSTRUCTA ENERGY (CWF10B10/04) |
| Crolls | 6TW988A (6TW988A/35) |
| KOENIC | KWF61418 (1KWF61418/05) |
| Lynx | LYNX 4TW725A (4TW725A/34) |
| Neff | NEFF V4200 (V4200X0GB/34) |
| Pitsos | VARIO LI4601 (WFBPI02GR/33) |
| Siemens | IQ300 (WS12G160BY/01) |
| Superser | TS410 (5TS410C/01) |
| Viva | 1200 (VVW12A00GB/04) |
Цей насос є ідеальним рішенням для заміни несправного компонента в пральних машинах вище зазначених моделей. Переконайтеся, що сумісність відповідає вашій моделі, щоб уникнути проблем з установкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HANYU |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴






