
Хрестовина барабана пральної машини Bosch 1/3 WAA28161/01 FD 8703 100616 (нержавіюча сталь)
3 125 ₴
- В наявності
- Код: 01.07.085
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крестовина барабана пральної машини Bosch 1/3 WAA28161/01 FD 8703 100616 (нержавіюча сталь)
Опис: Крестовина барабана пральної машини Bosch 1/3 WAA28161/01 FD 8703 100616 виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і надійність в експлуатації. Дана деталь призначена для заміни зношеної крестовини, що дозволить відновити функціональність вашої пральної машини і продовжити термін її служби.
Технічні характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Висота посадки зовнішнього підшипника | 14 мм |
| Діаметр під зовнішній підшипник | 25 мм (6205) |
| Діаметр під внутрішній підшипник | 30 мм (6206) |
| Відстань від осі валу до осі кріплення з барабаном | 225 мм |
| Тип кріплення | Гвинтами |
| Відстань від втулки до зовнішнього підшипника | 65 мм |
| Висота посадки шківа | 15 мм |
| Втулка під сальник | 35х31 мм |
| Діаметр посадки шківа | 17 мм |
| Ширина проточки під шків | 14 мм |
| Довжина валу | 126 мм |
Сумісність з моделями:
| Модель |
|---|
| Bosch Siemens CWF14A10BE/01 |
| Bosch Siemens WAA28162SN/24 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/04 |
| Bosch Siemens WAA28163FN/24 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/05 |
| Bosch Siemens WAA28163SN/01 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/07 |
| Bosch Siemens WAA28165GB/11 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/09 |
| Bosch Siemens WAA28165GB/24 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/11 |
| Bosch Siemens WAA28166GB/24 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/15 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/01 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/24 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/06 |
| Bosch Siemens CWF14A10BE/27 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/07 |
| Bosch Siemens CWF14A11/01 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/09 |
| Bosch Siemens CWF14A11/04 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/11 |
| Bosch Siemens CWF14A11/05 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/13 |
| Bosch Siemens CWF14A11/07 |
| Bosch Siemens WAA28166NN/15 |
| Bosch Siemens CWF14A11/09 |
| Bosch Siemens WAA281E0SN/13 |
| Bosch Siemens CWF14A11/11 |
| Bosch Siemens WAA281E0SN/24 |
| Bosch Siemens CWF14A12/11 |
| Bosch Siemens WAA281E1SN/01 |
Заміна крестовини: Заміна крестовини барабана - це важливий процес, який вимагає акуратності та точності. Якщо ви не впевнені у своїх силах, рекомендується звернутися до професіонала для виконання даної роботи.
Зверніть увагу на сумісність деталі з вашою моделлю пральної машини, щоб уникнути непотрібних витрат і проблем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴


