
Фільтр насоса (равлика) для пральної машини Zanussi 1320715269
975 ₴
- В наявності
- Код: 1320715269-1
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр насоса (равлика) для пральної машини Zanussi 1320715269
Фільтр насоса (равлика) для пральної машини Zanussi - це надійна та якісна деталь, що забезпечує ефективне відведення води. Цей фільтр підходить для різних моделей пральних машин, забезпечуючи їхню безперебійну роботу.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміри підключення зливного патрубка (з бака) | O зовнішній - 34 мм, O внутрішній - 30 мм |
| Розміри підключення шланга зливу (в каналізацію) | O зовнішній - 23 мм, O внутрішній - 16*16 мм (квадрат) |
| Розміри підключення шланга ручного зливу | O зовнішній - 11 мм, O внутрішній - 8 мм |
| Кріплення насоса | Клямки - 3 шт. |
| Отвор для виходу шланга ручного зливу | Є, O 17 мм |
| Кріплення заглушки (кришки) | різьблення з O 62,5 мм |
| Довжина сітки (до кільця ущільнювача) | 89 мм |
| Довжина сітки та заглушки (кришки) | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Сумісність з моделями
Фільтр сумісний з рядом пральних машин, включаючи:
| Модель | Код |
|---|---|
| Electrolux CMF616 | 914517342 |
| Electrolux EW1030F | 914791145 |
| Electrolux EW1080F | 914517249 |
| Electrolux EW1230F | 914791146 |
| Electrolux EW550F | 914780225 |
| Electrolux EW560F | 914792021 |
| Electrolux EW650F | 914780228 |
| Electrolux EW880F | 914792707 |
| Privileg 004541_20556 | 914780812 |
| Zanussi F1015 | 914791125 |
| Zanussi ZWF1000 | 914780755 |
Забезпечте тривалий термін служби вашої пральної машини за допомогою оригінального фільтра насоса Zanussi 1320715269. Придбайте його та насолоджуйтесь надійною роботою вашого пристрою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zanussi |
| Вид запчастини | Патрубок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴
