
Ручка дверцят для пральної машини Ardo 719003200, 651027582
532 ₴
- В наявності
- Код: 651027582
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручка дверки для пральної машини Ardo (719003200, 651027582)
Шукаєте надійну та якісну ручку дверки для пральної машини Ardo? Модель з артикулом 719003200 та 651027582 ідеальне рішення для заміни зношеної або пошкодженої деталі. Вона виготовлена в Італії та забезпечує довговічність і надійність у використанні.
Характеристики продукту
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр отвору для штифта | 4 мм |
| Діаметр штифта | 3,5 мм |
| Маркування | 719003200, 651027582 |
| Довжина ( 1 мм) | 76,5 мм |
| Довжина без петлі | 65 мм |
| Ширина ( 1 мм) | 41,5 мм |
| Виробник | Італія |
| Комплектація | Представлена на фотографії (може відрізнятися) |
Сумісність
Ця ручка підходить для наступних моделей пральних машин:
| Модель | Артикул |
|---|---|
| EL1000 | 010032032 |
| EL1200 | 010032033 |
| EL800 | 010032031 |
| M8100 | 010032055 |
| M8120 | 010032056 |
| M8120-MK1 | 010032070 |
| W508 | 010032047 |
| W508-MK1 | 010032071 |
| W510 | 010032048 |
| W510-MK1 | 010032072 |
| W512 | 010032049 |
| W512-MK1 | 010032073 |
| WD526 | 014032010 |
| WD528 | 014032009 |
Не втрачайте можливість відновити функціональність вашої пральної машини за допомогою надійної ручки дверки Ardo. Замовляйте зараз і насолоджуйтеся якістю італійського виробництва!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴
