
Ремінь для швейної машини, MB-420 102 зуба (поліуретановий) (16,2044)
101 ₴
- В наявності
- Код: 16.2044
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь для швейної машини зубчастий односторонній MB-420 (поліуретановий)
Замовлення від 2 шт довжина - 420 мм (по зовнішньому діаметру)
- кількість зубців - 102
- ширина - 6 мм (по широкій частині)
- товщина ременя - 4 мм
Якщо порівнювати ремінні передачі, то варто окремо виділити зубчасту ремінь. На відміну від плоских клиновидних зубчастий ремінь дозволяє спозиціонувати положення приводу і передати крутний момент з хорошою точністю. Серед достоїнств таких ременів також:
- невелике навантаження на опори валів і осей
- високий ККД
- здатність передавати навантаження на великій швидкості
Відрізняються зубчасті передачі за:
- довжиною
- шириною
- формою зуба - півкругла, трапецієподібна, прямокутна та ін.
- кроком ременя
- матеріалом - гума, поліуретан
- кордом - арамідний, сталевий, поліефірний, нейлоновий, скловолоконний
- функціональністю - односторонні, двосторонні
Найбільш поширені профілі HTD, STD, HPS, плоскозубчасті MXL, XL, L, H, XH, XXH, T5, T10. Підбирати зубчастий ремінь на заміну старому, що вийшов з ладу, слід, спираючись на таблиці сумісності зі шківами або за маркуванням несправного ременя.
| Стан | Новий |
| Сумісність | Універсальний |
| Призначення | Для швейної машини |
| Тип | Ремінь |
| Профіль | MB-420 |
| Довжина | 420 мм (по зовнішньому діаметру) |
| Кількість зубців | 102 |
| Ширина | 6 мм (по широкій частині) |
| Товщина ременя | 4 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Для приводу швейних машинок і оверлока |
| Моделі | Для швейних машинок і оверлока |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴
