






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність контейнера для відходів | 14 порцій |
| Ємність контейнера для зерен | 300 г |
| Ємність резервуара для води, л | 1,8 л |
| Індивідуальні налаштування | Регулювання жорсткості води Регулювання міцності кави Регулювання температури кави |
| Вага | 11,3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38,5 х 26 х 45 см |
| Запрограмованих напоїв | 51 |
| Комплектація | Кавомашина Контейнер для молока Контейнер для холодного молока Мірна ложка Засіб для очищення Інструмент для очищення Резервуар для води Фільтр для води Піддон для крапель Форма для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Лоток для збору крапель | Да |
| Приготування капучіно | Автокапучинатор |
| Приготування напоїв | Да |
| Споживана потужність, Вт | 1450 Вт |
| Країна виробництва | Італія |
| Ступенів помелу | 13 |
| Тип жорстки кавомолки | Металеві |
| Тип кави | Зерновий Мелений |
| Тиск помпи | 19 барів |
| Функціональні особливості | Автоматичне очищення від накипу Автоматичне вимкнення Можливість програмування Вбудована кавомолка Підігрів чашок Регульована висота дозатора/підставки Керування зі смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 000 ₴




