Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність контейнера для відходів | 12 порцій |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність резервуара для води, л | 1,8 л |
| Індивідуальні налаштування | Регулювання міцності кави Регулювання температури кави |
| Вага | 8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43,4 х 24,7 x 36,6 см |
| Запрограмованих напоїв | 3 |
| Комплектація | Кавомашина Мірна ложка Фільтр для води Тестова смужка для перевірки жорсткості води Інструкція Гарантійний талон |
| Лоток для збору крапель | Да |
| Приготування капучіно | Панарело |
| Приготування напоїв | Да |
| Регулювання кількості напою | Ручне |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Країна виробництва | Румунія |
| Ступенів помелу | 12 |
| Тип жорстки кавомолки | Керамічні |
| Тип кави | Зернова |
| Тиск помпи | 15 барів |
| Функціональні особливості | Можливість програмування Вбудована кавомолка Подання гарячої води Регульована висота дозатора/підставка Знімна варильна група |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴







