Термопара для конвектора Eurosit 0.200.233 L = 600 мм M9х1,0 (30.0509)
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 30.0509
Термопара для конвектора Eurosit 0.200.233 L = 600 мм M9х1,0 (30.0509)Немає в наявності
385 ₴
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термопара для конвектора Eurosit 0.200.233 L = 600 мм M9х1,0 (30.0509)
Довжина загальна (±20 мм) 600 мм
Довжина провідника (±10 мм) 555 мм
Під'єднання до клапана М9х1,0
Глибина посадки термопари 28 мм
Розміри робочої частини наконечника Ø 4/2,5 мм, довжина 16 мм
Довжина наконечника, загальна 39 мм
Діаметр посадки наконечника 6,5/6 мм
Підходить для котлів:
РОСС,
Житомир,
Вулкан,
Данко
Атон,
Термобар
Дани,
Маяк
Колві та інших
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Термопара |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глібіна посадки термопарі | 28 мм |
| Довжина загальна (±20 мм) | 600 мм |
| Довжина наконечника, загальна | 39 мм |
| Довжина провідника (±10 мм) | 555 мм |
| Діаметр посадки наконечника | 6,5/6 мм |
| Кількість предметів | 1 шт. |
| Комплектація | Термопара з провідником - 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 1 шт. |
| Призначення | Для водонагрівачів |
| Під'єднання до клапану | М9х1,0 |
| Розміри робочої частини наконечника | Ø 4/2,5 мм, довжина 16 мм |
| Сумісність | РОС, Житомир, Вулкан, Данко, Атон, Термо-бар, Дан |
| Тип | Термопара |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴
