
Таймер для пральних машин Elenberg/Orion/Daewoo/Saturn (квадрат 6 пров)
230 ₴
- В наявності
- Код: 05.1104
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Таймер для пральних машин Elenberg/Orion/Daewoo/Saturn (квадрат 6 пров)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | Ø 6 мм, довжина 22 мм |
| Тип запчастин | Таймер |
| Габарити корпусу (без урахування кріплення) | 58х59х40 мм |
| Довжина проводів | 230 мм (х3), 680 мм (х3) |
| Кількість предметів | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення | 2 отвори Ø 4,5 мм (міжцентрова відстань 75 мм) |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Підключення | 6 проводів (3 проводи з клемами типу "мама" 4,8 мм |
| Розташування контактів щодо вушок кріплення | 180° |
| Сумісність | Для пральних машин |
| Тип | Таймер |
| Тип кріплення | 2 отвори Ø 4,5 мм (міжцентрова відстань 75 мм) |
| Тип підключення | 6 проводів (3 проводи з клемами типу "мама" 4,8 мм |
| Час | 13 хвилин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



