
Полубак (задня частина) для пральної машини LG (440PT/AJQ69410401, 3044EN0008)
2 820 ₴
- В наявності
- Код: 3044EN0008
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полубак (задня частина) для пральної машини LG
Артикули: 440PT/AJQ69410401, 3044EN0008
Опис продукту
Ця задня частина напівбака призначена для пральних машин LG з маркуванням моделі 440PT і 3044EN0008. Виріб виготовлений у новій формі відливки та виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує надійність і довговічність. Підшипники (6205, 6206) і сальник (37х66х9,5/12 мм) не встановлені, що дає змогу самостійно підібрати необхідні комплектуючі для ремонту.
Технічні характеристики
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Маркування підшипника | 6205, 6206 (не встановлений) |
| Маркування сальника | 37х66х9,5/12 мм (не встановлено) |
| Розмір з'єднання з передньою частиною бака | 522х546 мм |
| Ширина паза з'єднання | 5 мм |
| Отвір під нагрівальний елемент | 17,5х69 мм |
| Матеріал | Полімер, метал |
| Комплектація | Полубак (задня частина) — 1 шт. |
| Країна-виробник | Китай |
Сумісність
Полупа сумісна з моделями пральних машин LG, перерахованими в таблиці нижче:
| Модель |
|---|
| LG E1039SD (E1039SD.ABWPRUS) |
| LG E1069LD (E1069LD.ABWPRUS) |
| LG E1069SD (E1069SD.ABWPRUS) |
| LG E1091LD (E1091LD.ABWPRUS) |
| LG E1092ND (E1092ND.ABWPRUS) |
| LG E1092ND5 (E1092ND5.ALSPRUS) |
| LG E1096SD3 (E1096SD3.ABWPEXC) |
| LG E10B8LD0 (E10B8LD0.ABWPEXC) |
| LG E10B8ND (E10B8ND.ABWPRUS) |
| LG E10B8ND5 (E10B8ND5.ALSPRUS) |
| LG E10B8SD0 (E10B8SD0.ABWPEXC) |
| LG E10B9LD (E10B9LD.ABWPRUS) |
| LG E10B9SD (E10B9SD.ABWPEXC) |
| LG E1289ND (E1289ND.ABWPRUS) |
| LG E1289ND5 (E1289ND5.ALSPRUS) |
| LG E1296ND3 (E1296ND3.ABWPRUS) |
| LG E1296ND4 (E1296ND4.ALSPRUS) |
| LG E1296ND5 (E1296ND5.ALSPRUS) |
| LG E8069LD (E8069LD.ABWPRUS) |
| LG E8069SD (E8069SD.ABWPRUS) |
| LG F0J6WN0W (F0J6WN0W.ABWQRLA) |
| LG F1003ND (F1003ND.ABWPEBY) |
| LG F1003ND (F1003ND.ABWPRUS) |
| LG F1012NDR (F1012NDR.ABWPBWT) |
| LG F1012NDR (F1012NDR.ABWPEBY) |
| LG F1020ND (F1020ND.ABWPCIS) |
| LG F1020ND (F1020ND.ABWPEUA) |
| LG F1020ND1 (F1020ND1.ABWPCIS) |
| LG F1020ND1 (F1020ND1.ABWPRUS) |
| LG F1020ND5 (F1020ND5.ALSPCIS) |
| LG F1020ND5 (F1020ND5.ALSPEUA) |
| LG F1020NDR (F1020NDR.ABWPBAL) |
| LG F1020NDR (F1020NDR.ABWPEBY) |
| LG F1020NDR5 (F1020NDR5.ABWPBWT) |
| LG F1020NDR5 (F1020NDR5.ALSPRUS) |
| LG F1021ND (F1021ND.ABWPEUA) |
| LG F1021NDR (F1021NDR.ABWPBWT) |
| LG F1022ND (F1022ND.ABWPCIS) |
| LG F1022ND (F1022ND.ABWPEUA) |
| LG F1022ND5 (F1022ND5.ALSPCIS) |
| LG F1022ND5 (F1022ND5.ALSPEUA) |
| LG F1022NDR (F1022NDR.ABWPEBY) |
| LG F1022NDR5 (F1022NDR5.ALSPEBY) |
| LG F1029NDR (F1029NDR.ABWPRUS) |
| LG F1039ND (F1039ND.ABWPRUS) |
| LG F1039SD (F1039SD.ABWPRUS) |
| LG F1048ND (F1048ND.ABWPRUS) |
| LG F1056LD (F1056LD.ABWPEUA) |
| LG F1057ND (F1057ND.ABWPEBY) |
| LG F1068LD (F1068LD.ABWPEBY) |
| LG F1068SD (F1068SD.ABWPCIS) |
| LG F1081ND (F1081ND.ABWPRUS) |
| LG F1089ND (F1089ND.ABWPRUS) |
| LG F1091LD (F1091LD.ABWPRUS) |
| LG F1092MD (F1092MD.ABWPCIS) |
| LG F1096ND3 (F1096ND3.ABWPRUS) |
| LG F10A8HD (F10A8HD.ABWPRUS) |
| LG F10B8LD0 (F10B8LD0.ABWPCIS) |
| LG F10B8ND (F10B8ND.ABWPRUS) |
| LG F10C3LD (F10C3LD.ABWPRUS) |
| LG F1203ND (F1203ND.ABWPCIS) |
| LG F1211NDR (F1211NDR.ABWPBAL) |
| LG F1220ND (F1220ND.ABWPEUA) |
| LG F1222ND (F1222ND.ABWPEUA) |
Зверніть увагу, що перед купівлею рекомендується перевірити сумісність із вашою моделлю пральної машини. Це забезпечить правильне встановлення та надійну роботу пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Без підшипників та сальника |
| Комплектація | Напівбак (задня частина) - 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Маркування підшипника | 6205, 6206 (не встановлень) |
| Маркування супорта | 37х66х9,5/12 мм (не встановлений) |
| Матеріал | Полімер, метал |
| Розмір з'єднання з відповідною частиною (бурт) | 522х546 мм (за зовнішньою частиною) |
| Розмір отвору під нагрівальний елемент | 17,5х69 мм |
| Сумісність | LG |
| Тип | Бак |
| Ширина паза з'єднання | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴
