
Хрестовина для пральної машини Bosch, COD.782, d = 20/25/30 мм, l = 77+3 мм 00479100
1 295 ₴
- В наявності
- Код: 00479100
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовина для пральної машини Bosch (00479100)
Опис: Хрестовина для пральної машини Bosch, модель COD.782, призначена для забезпечення надійної роботи барабана пральної машини. Виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність і стійкість до навантажень. Ця хрестовина підходить для різних моделей пральних машин Bosch, що робить її ідеальним варіантом для заміни пошкоджених або зношених деталей.
Основні характеристики:
| Діаметр посадки підшипника 1: | 20 мм (підшипник 6204) |
| Діаметр посадки підшипника 2: | 25 мм (підшипник 6205) |
| Діаметр втулки під сальник: | 30 мм |
| Висота втулки під сальник: | 14,5 мм |
| Кріплення шківа: | Посадка на вал 17х14 мм (2 шийки) + різь у валу М8 |
| Висота лиски: | 8,5 мм |
| Довжина вала загальна: | 77 мм + 3 мм (висота бурта під втулкою) |
| Відстань між упорами підшипників: | 41 мм |
| Радіус від осі вала до центру отвору променя: | 221,5 мм |
| Кріплення до барабана: | 3 отвори 14х10 мм |
Сумісні моделі:
| Модель |
|---|
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/16 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/17 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/18 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/20 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/21 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX12160IT/23 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/16 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/17 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/18 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/20 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/21 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX16160IT/23 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX20420IT/18 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX20420IT/21 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX20420IT/23 |
| Bosch AQUAVIGIL WLX20420IT/24 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG16060UA/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG16060UA/02 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG16060UA/03 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20060UA/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20060UA/02 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20060UA/03 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/02 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/03 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/04 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/05 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/06 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/07 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061OE/08 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061UA/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061UA/02 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLG20061UA/03 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/16 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/17 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/18 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/21 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/23 |
| Bosch MAXX 40 WLX20160FF/25 |
| Bosch MAXX 5 WLG20160UA/01 |
| Bosch MAXX 5 WLG20160UA/03 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/01 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/02 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/03 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/04 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/05 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/06 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/07 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/08 |
| Bosch MAXX 5 WLG20240OE/09 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/01 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/03 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/04 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/05 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/06 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/07 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260OE/08 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260UA/01 |
| Bosch MAXX 5 WLG20260UA/03 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/01 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/03 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/04 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/05 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/06 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/07 |
| Bosch MAXX 5 WLG20261OE/08 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/01 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/02 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/03 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/04 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/05 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/06 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/07 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/08 |
| Bosch MAXX WLG20060OE/09 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/01 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/02 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/03 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/04 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/05 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/06 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/07 |
| Bosch MAXX WLG20160OE/08 |
| Bosch CLASSIXX 5 5KG WLF20171CE MAKS. 1000OG/MNH WLF20171CE/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 MAKS. 1000 OG/MNH 5KG WLF20182CE/23 |
| Bosch CLASSIXX 5 MAX. 1000RPM IN RUSS 5 KG WLF20271CE WLF20271CE/01 |
| Bosch CLASSIXX 5 MAX. 1000RPM IN RUSS 5 KG WLF20271CE WLF20271CE/02 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF12060IT/16 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF12060IT/18 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF12060IT/21 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF12060IT/23 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16060IT/16 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16060IT/18 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16060IT/21 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16062BY/18 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16062BY/21 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16062BY/23 |
| Bosch CLASSIXX 5 WLF16062OE/18 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Для пральних машин |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Хрестовина |
| Висота втулки під сальник (±1 мм) | 14,5 мм |
| Висота лиски (±1 мм) | 8,5 мм |
| Відстань між упорами підшипників (±1 мм) | 41 мм |
| Довжина вала загальна (±2 мм) | 77+3 мм (3 мм - висота бурту під втулкою) |
| Додаткові характеристики | Втулка з латунного сплаву |
| Додаткові характеристики | Втулка з латунного сплаву |
| Діаметр втулки під сальник (±0,3 мм) | 30 мм |
| Діаметр посадки підшипника 1 (±0,3 мм) | 20 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 (±0,3 мм) | 25 мм |
| Комплектація | Хрестовина — 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кріплення до барабану | 3 відчини 14х10 мм |
| Кріплення шківа | Посадка на вал 17х14 (2 лиски) + різьба у валу М8 |
| Матеріал | Промені - алюмінієвий сплав, вал - сталь, втулка - |
| Радіус від осі валу до центру отвору променя | 221,5 мм (перпендикулярно осі валу) |
| Тип | Хрестовина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴

