
Хрестовина для пральної машини LG MHW34308902, d = 25/30/37 мм, l = 115 + 2 мм, 4434EN1002A
995 ₴
- В наявності
- Код: 4434EN1002A
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовина для пральної машини LG MHW34308902
Хрестовина для пральної машини LG MHW34308902 (артикул 4434EN1002A) — це якісна запчастина, необхідна для відновлення роботи вашої пральної машини. Цей компонент забезпечує надійне з'єднання між барабаном і валом, що критично важливо для правильної роботи пристрою.
Технічні характеристики
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Діаметр посадки підшипника 1 | 25 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 | 30 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 37 мм |
| Висота втулки під сальник | 16,5 мм |
| Кріплення шківа | Посадка на вал Ø 22 мм (по шліцах) + різь у валу М10 |
| Висота посадки шківа | 17 мм |
| Довжина вала загальна | 115+2 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 62 мм |
| Радіус від осі вала до краю променя | 241 мм |
| Кріплення до барабана | 3 отвори з різзю М8 |
Сумісні моделі
| Модель |
|---|
| LG F1020TD.ABWPCIS |
| LG F1020TD.ABWPEUA |
| LG F1020TD5.ALSPCIS |
| LG F1020TD5.ALSPEUA |
| LG F1020TDR.ABWPBWT |
| LG F1020TDR.ABWPCIS |
| LG F1020TDR.ABWPEUA |
| LG F1020TDR.ABWPRUS |
| LG F1020TDR5.ALSPCIS |
| LG F1020TDR5.ALSPEUA |
| LG F1022TD.ABWPCIS |
| LG F1022TD.ABWPEUA |
| LG F1022TDR.ABWPBAL |
| LG F1022TDR.ABWPCIS |
| LG F1022TDR.ABWPEUA |
| LG F1056QD.ABWPBAL |
| LG F1056QDR.ABWPBAL |
| LG F1068QD.ABWPRUS |
| LG F1068QDR.ABWPRUS |
| LG F1091QD.ABWPCOM |
| LG F1091QDP.ABWPCOM |
| LG F1092QD.ABWPCOM |
| LG F1092QDP.ABWPCOM |
| LG F1211TDR.ABWPBWT |
| LG F1220TD.ABWPCIS |
| LG F1220TD.ABWPEUA |
| LG F1220TD5.ALSPCIS |
| LG F1220TD5.ALSPEUA |
| LG F1220TDR.ABWPBWT |
| LG F1220TDR.ABWPCIS |
| LG F1220TDR.ABWPEUA |
| LG F1220TDR.ABWPRUS |
| LG F1220TDR5.ALSPCIS |
| LG F1220TDR5.ALSPEUA |
| LG F1222TD.ABWPCIS |
| LG F1222TD.ABWPEUA |
| LG F1222TDR.ABWPBAL |
| LG F1222TDR.ABWPCIS |
| LG F1222TDR.ABWPEUA |
| LG F1222TDR5.ALSPRUS |
| LG F1222TDR5.AMSPBWT |
| LG F1256QD.ABWPBAL |
| LG F1256QDR.ABWPBAL |
| LG WD-10130TUP |
| LG WD-10130TUP.AOWPBWT |
| LG WD-10130TUP.AOWPTSK |
| LG WD-10132TP.AOWPBWT |
| LG WD-10132TP.AOWPKZH |
| LG WD-10132TP.AOWPUKR |
| LG WD-10132TU.AOWPKZH |
| LG WD-10154TP.AOWPTSK |
| LG WD-10160TP |
| LG WD-10160TP.AOWPBWT |
| LG WD-10160TUP |
| LG WD-10160TUP.AOWPBWT |
| LG WD-10164TP |
| LG WD-10164TP.AOWPBWT |
| LG WD10170TD |
| LG WD-10170TD |
| LG WD-10170TD.AOWPBWT |
| LG WD-10192T |
| LG WD-10192T.AOWPBWT |
| LG WD-10192T.AOWPUKR |
| LG WD-10202TD |
| LG WD-10202TD.AOWPEAK |
| LG WD-10207TD |
| LG WD-10264TP |
| LG WD-10264TP.AOWPBWT |
| LG WD-10302TP |
| LG WD-10302TP.AOWPBWT |
| LG WD-10302TUP |
| LG WD-10302TUP.AOWPBWT |
| LG WD-10342TD |
| LG WD-10362TD |
| LG WD-10362TD.AOWPEAK |
| LG WD-10392TD |
| LG WD-10480T.AOWPBWT |
| LG WD-10480TP |
| LG WD-10480TP.AOWPBWT |
| LG WD-10480TP.AOWPTSK |
| LG WD-10480TV.AOWPBAL |
| LG WD-10480TV.AOWPBWT |
| LG WD-10481T.AOWPBWT |
| LG WD-10481TP |
| LG WD-10481TP.AOWPBWT |
| LG WD-10481TP.AOWPTSK |
| LG WD-10481TV.AOWPBAL |
| LG WD-10481TV.AOWPBWT |
| LG WD-10482T.AOWPBWT |
| LG WD-10482TV.AOWPBWT |
| LG WD-10490TP |
| LG WD-10490TP.AOWPBWT |
| LG WD-10490TP.AOWPTSK |
| LG WD-10490TV.AOWPBAL |
| LG WD-10660T.ABWPRUS |
| LG WD-12170TD |
| LG WD-12170TD.AOWPBWT |
| LG WD-12202TD |
| LG WD-12202TD.AOWPEAK |
| LG WD-12207TD |
| LG WD-12331AD |
| LG WD-12331AD.VLA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Хрестовина |
| Висота втулки під сальник (±1 мм) | 16,5 мм |
| Висота посадки шківа (±1 мм) | 18 мм |
| Відстань між упорами підшипників (±1 мм) | 62 мм |
| Довжина вала загальна (±2 мм) | 115+2 мм |
| Додаткові характеристики | Втулка зі сталі |
| Додаткові характеристики | Втулка зі сталі |
| Діаметр втулки під сальник (±0,3 мм) | 37 мм |
| Діаметр посадки підшипника 1 (±0,3 мм) | 25 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 (±0,3 мм) | 30 мм |
| Комплектація | Хрестовина — 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення до барабану | 3 отвори з різьбою М8 мм у торцях променів |
| Кріплення шківа | Посадка на вал Ø 22 мм (по шліцях) + різьба у валу |
| Матеріал | Промені - алюмінієвий сплав, вал - сталь, втулка - |
| Радіус від осі валу до краю променя | 241 мм (перпендикулярно осі валу) |
| Сумісність | LG |
| Тип | Хрестовина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴

