
Тен для пральної машини L = 230 мм, 1950 Вт, (з датчиком) LG AEG73309903 OEM
510 ₴
- Немає в наявності
- Код: AEG73309903
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тен для пральної машини LG AEG73309903 (з датчиком)
Представляємо вам ТЕН для пральної машини LG AEG73309903, який ідеально підходить для заміни елементів, що вийшли з ладу. Цей нагрувальний елемент має довжину 230 мм і потужність 1950 Вт, що дає змогу забезпечувати швидку та ефективну роботу вашої пральної машини.
Характеристики
| Номінальна потужність | 1950 Вт |
| Під'єднання | 2 клеми 6,3 мм (під кутом 90°) |
| Довжина нагрівального елемента | 215 мм |
| Довжина ТЕНа від фланця | 230 мм |
| Ширина за нагрівальним елементом | 65 мм |
| Ущільнювач | Без бурту |
Сумісні моделі
| Модель |
|---|
| LG F1255RDS7 |
| LG F1443KDS |
| LG F1K2CH2T.ASSPCOM |
| LG F2T9GW9P.ABLPCOM |
| LG F2T9GW9P.ABLPTSK |
| LG F2T9GW9W.ABWPCOM |
| LG F2V5GG2S.ASSPCOM |
| LG F2V5GS0W.ABWPCOM |
| LG F2V7GW1W.ABWPCOM |
| LG F2V7GW1W.ABWPTSK |
| LG F2V7GW9T.ASSPTSK |
| LG F2V7QS2W.ABWPCIS |
| LG F2V9GC9W.ABWPCOM |
| LG F2V9GW9P.ABLPCOM |
| LG F2V9GW9P.ABLPKIV |
| LG F2V9GW9P.ABLPTSK |
| LG F2V9GW9W.ABWPCOM |
| LG F2V9GW9W.ABWPKIV |
| LG F2V9GW9W.ABWPTSK |
| LG F2WV7S8P1.ABWQPMR |
| LG F2WV9S8P2.ABWQPMR |
| LG F4DV709H1.ABWQPMR |
| LG F4DV709H2T.ASSQPMR |
| LG F4DV710H1.ABWQPMR |
| LG F4DV910H2.ABWQPMR |
| LG F4T9RC9P.ABLPCOM |
| LG F4V5RS0W.ABWPCOM |
| LG F4V5RS2S.ASSPCOM |
| LG F4V5VG2S.ASSPCOM |
| LG F4V5VG2S.ASSPTSK |
| LG F4V5VS0W.ABWPCOM |
| LG F4V5VS0W.ABWPTSK |
| LG F4V5VS2S.ASSPTSK |
| LG F4V7VW9T.ASSPKIV |
| LG F4V9RW9W.ABWPKIV |
| LG F4WV510S0.ABWQPMR |
| LG F4WV710P1.ABWQPMR |
| LG F4WV909P2S.ABLQPMR |
| LG F4WV910P2.ABWQPMR |
| LG FH495BDS2.ABWPCOM |
| LG FH495BDS6.AESPCOM |
| LG FH695BDH2N.ABWPCOM |
| LG FH695BDH6N.AESPCOM |
| LG FH6F9BDS2.ACWPCOM |
| LG FH6G1BCH2N.ABWPCOM |
| LG FH6G1BCH2N.ABWPCOM |
| LG FH6G1BCH2N.ABWPKIV |
| LG FH6G1BCH2N.ABWPKIV |
| LG FH6G1BCH6N.ASSPCOM |
| LG FH6G1BCH6N.ASSPCOM |
| LG LSWD100.ABWPCOM |
| LG TW4T9RW9P.ABLPTSK |
| LG TW4V7RW1W.ABWPCOM |
| LG TW4V7RW1W.ABWPTSK |
| LG TW4V7RW9T.ASSPCOM |
| LG TW4V7RW9T.ASSPTSK |
| LG TW4V9RW9P.ABLPCOM |
| LG TW7000DS.ASSPCOM |
| LG TW7000WS.ASSPCOM |
| LG WD991276RCS.ASSPELF |
Зверніть увагу: Перед купівлею переконайтеся, що цей ТЕН сумісний із вашою моделлю пральної машини. Правильне встановлення та використання запасних частин допоможуть продовжити термін експлуатації вашого пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | ТЕНи для пральних машин |
| Довжина від фланця (±2 мм) | 230 мм |
| Довжина загальна (±2 мм) | 262 мм |
| Довжина нагрівального елементу (±2 мм) | 215 мм |
| Додаткові характеристики | Прямий. Ущільнювач без бурту. Датчик 12 кГ |
| Додаткові характеристики | Прямий. Ущільнювач без бурту. Датчик 12 кГ |
| Кількість предметів | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Призначення | Для пральних машин |
| Напруга і частота | ~230 В, 50-60 Гц |
| Напруга та частота | ~230 В, 50-60 Гц |
| Наявність бурту у ущільнювача | Немає |
| Загальна довжина (±3 мм) | 262 мм |
| Отвір під датчик | Є (з датчиком) |
| Потужність, Вт | 1950 |
| Підключення | 2 клеми 6,3 мм (під 90°) |
| Розміри ущільнювача (±1 мм) | 18х69 мм |
| Розміри фланця (±2 мм) | 28х81 мм |
| Сумісність | LG |
| Тип | ТЕНи для пральних машин |
| Тип підключення | 2 клеми 6,3 мм (під 90°) |
| Ширина нагрівального елементу (±2 мм) | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


