
Хомут ущільнювача (гуми) для пральної машини LG 4861EN3004K, 4861EN3004B зовнішній
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 4861EN3004K
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут ущільнювача (гумки) для пральної машини LG 4861EN3004K, 4861EN3004B
Опис: Хомут ущільнювача призначений для забезпечення надійної фіксації ущільнювача в пральних машинах LG. Він виготовлений з міцної сталі та забезпечує належну жорсткість і довговічність. Цей хомут допоможе запобігти протечкам і покращить загальну ефективність роботи вашого пристрою.
Технічні параметри
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Призначення | Для пральних машин |
| Діаметр перетину дроту | 1,8 мм |
| Діаметр кільця зі стиснутою пружиною ( 5 мм) | 350 мм |
| Діаметр пружини | 5,5 мм |
| Довжина пружини (в стиснутому стані) | 54 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Країна-виробник | Республіка Корея (Південна Корея) |
Сумісність
Хомут ущільнювача сумісний з наступними моделями пральних машин LG:
| Модель |
|---|
| LG CV5010TS4.ASSFBRS |
| LG CV5010TS4A.ASSGBRS |
| LG CV5010WG4.ABWFBRS |
| LG CV5010WG4A.ABWGBRS |
| LG CV5011TS4.ASSFBRS |
| LG CV5011TS4A.ASSGBRS |
| LG CV5011WG4.ABWFBRS |
| LG CV5011WG4A.ABWGBRS |
| LG CV7011TC4.ASSFBRS |
| LG CV7011TC4A.ASSGBRS |
| LG CV7011WS4.ABWFBRS |
| LG CV7011WS4A.ABWGBRS |
| LG CV9011EC4.ABLFBRS |
| LG CV9011EC4A.ABLGBRS |
| LG CV9011WC4.ABWFBRS |
| LG CV9011WC4A.ABWGBRS |
| LG F12U1TCN4.ALSQEUK |
| LG F14U2TDN0.ABWQEUK |
| LG FV5011WG4.ABWFBRS |
| LG FV5011WG4A.ABWGBRS |
| LG NAS106F1WBR.ABWGPNA |
| LG NAS106F1WBZ.ABWFPNA |
| LG WD-1485AD.BBWFBRS |
| LG WD-1485ADA.BBWGBRS |
| LG WD-1485ADA5.BLSGBRS |
| LG WD-C1485AD.BBWFBRS |
| LG WD-C1485ADA.BBWGBRS |
| LG WD-W1485AD.BBWFBRS |
| LG WD-W1485ADA.BBWGBRS |
| LG WD10WP6.BBWFBRS |
| LG WD10WP6A.BBWGBRS |
| LG WD11EP6.BESFBRS |
| LG WD11EP6A.BESGBRS |
| LG WD11SB6D.AESFBRS |
| LG WD11SB6DA.AESGBRS |
| LG WD11WP6.BBWFBRS |
| LG WD11WP6A.BBWGBRS |
| LG WD1412RT7B.BESFBRS |
| LG WD1412RTA7B.BESGBRS |
| LG WD1412RTAB.BBWGBRS |
| LG WD1412RTB.BBWFRBS |
| LG WD1485AT.BBWFBRS |
| LG WD1485AT7.BESFBRS |
| LG WD1485AT7B.BESFBRS |
| LG WD1485ATA.BBWGBRS |
| LG WD1485ATAB.BBWGBRS |
| LG WD9EP6.BESFBRS |
| LG WD9EP6A.BESGBRS |
| LG WD9WP6.BBWFBRS |
| LG WD9WP6A.BBWGBRS |
| LG WM11WPS6.BBWFBRS |
| LG WM11WPS6A.BBWGBRS |
Зверніть увагу: Перед покупкою переконайтеся, що цей хомут відповідає моделі вашої пральної машини. Це дозволить уникнути непотрібних витрат і спростить процес ремонту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вид запчастини | Хомут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴
