Характеристики кавомашини Philips EP0820/00
- Приготування молочних напоїв: ручне (панарелло)
- Кількість автоматичних напоїв: 6
- Напої без молока: гаряча вода, еспресо
- Молочні напої: спінене молоко
- Тип використовуваної кави: зернова, мелена
- Одночасне приготування напоїв: 2 кавових напоїв
- Готування холодних напоїв: ні
- Регулювання напою: жорсткість води, об'єм напою, ступінь помелу, температура
- Додаткові функції приготування: функція попереднього змочування
- Максимальна висота чашки: 145 мм
- Додаткові функції: автовідключення, індикація готовності, енергозберігаючий режим
- Очищення кавомашини: водою
- Очищення молочної системи: водою
- Потужність: 1500 Вт
- Тиск пари: 15 бар
- Керування: сенсорне
- Матеріал жорнів: кераміка
- Кількість ступенів помелу: 12
- Сфера використання: побутова
- Кількість контейнерів для зерен: 1
- Об'єм резервуару для води: 1.8 л
- Місткість контейнера для макухи: 12 порцій
Комплектація
- Кавомашина Philips EP0820/00
- Мірна ложка
- Тест-смужка для визначення жорсткості води
- Змащення для блоку заварювання
- Документація
Додаткові параметри
- Місткість контейнера для зерен: 275 г
- Спосіб розміщення: окремо розташована
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: чорний
- Вага: 7.5 кг
- Вага в упаковці: 9.4 кг
- Габарити (ВхШхГ): 37.1 х 24.6 х 43.3 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ): 48 x 29 x 49 см
- Довжина шнура живлення: 100 см
- Заварювальний блок: знімний
- Вигляд кавомашини: автоматична
Особливості
- Приготування напою одним натисканням кнопки
- Можливість готувати 2 кавових напою та напої з молоком
- Система Auto Dosing адаптує групу заварювання та кавомолку до типу зерен
- Спінювання молока за допомогою панарелло
- Попереднє змочування кави для насиченого аромату
- Жернова зі 100% кераміки – довговічність та ідеальний помел
- Нагадування про закінчення води, заповнення контейнера макухою, заміну фільтру AquaClean
- Легкість очищення – знімний заварювальний блок та панарелло
- Подвійна порція кави
- Підтримка меленої кави
- 2 запрограмованих напою: еспресо та класична кава
- Функція My Coffee Choice – налаштування напою на свій смак
- Система Aroma Extract для ідеального смаку кави
Сумісність
- Фільтр для води Philips CA6903/10
- Очищувач від накипу Philips CA6700/10
- Таблетки для видалення масляного нальоту Philips CA6704/10
Гарантія та країна виробництва
- Країна реєстрації бренду: Нідерланди
- Країна-виробник: Румунія
- EAN: 8720389016448
Купити кавомашину Philips EP0820/00 в Україні
Оформіть замовлення прямо зараз і насолоджуйтесь ароматною кавою щодня! Швидка доставка по всій Україні: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність контейнера для відходів | 12 порцій |
| Ємність контейнера для зерен | 275 г |
| Ємність резервуара для води, л | 1,8 л |
| Індивідуальні налаштування | Регулювання міцності кави |
| Вага | 7,5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 24,6 x 37,1 x 43,3 см |
| Запрограмованих напоїв | 2 |
| Комплектація | Кавомашина Мірна ложка Тестова смужка для перевірки жорсткості води Піддон для крапель Інструкція Гарантійний талон |
| Лоток для збору крапель | Да |
| Приготування капучіно | Панарело |
| Приготування напоїв | Да |
| Регулювання кількості напою | Автоматичне |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Країна виробництва | Румунія |
| Ступенів помелу | 12 |
| Технології | Aroma Extract |
| Тип жорстки кавомолки | Керамічні |
| Тип кави | Зернова/Мелена |
| Тиск помпи | 15 барів |
| Функціональні особливості | Вбудована кавомолка Подання гарячої води Регульована висота дозатора/підставки Знімна варильна група |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴










