Втулка (верхня) петлі люка для пральної машини Electrolux (8074938013)
335 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8074938013
Втулка (верхня) петлі люка для пральної машини Electrolux (8074938013)Немає в наявності
335 ₴
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Втулка (верхня) петлі люка для пральної машини Electrolux (8074938013)
Опис: Втулка верхньої петлі люка призначена для забезпечення надійного та довговічного з'єднання дверцят пральної машини. Ця деталь особливо важлива для правильного функціонування пристрою, оскільки вона забезпечує плавне відкриття й закриття люка, запобігаючи пошкодженню та витоку.
Втулка виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує її довговічність і стійкість до зношування. Заміна цієї деталі допоможе відновити роботу вашого пристрою та продовжити термін його експлуатації.
Технічні характеристики
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Артикул | 8074938013 |
| Тип деталі | Втулка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
Сумісні моделі
| Бренд | Модель |
|---|---|
| Aeg | L14AS7, L6470FL, ZWF81460W, L69680VFL, LP6481, L68470FL, L14AS9, L68479VFL, L6479AFL, LFL64702, L64740VFL, L647EXFL, L68271FL, L68270VFL, L68478VFL, LFL64704, L69689VFL, LFL66804, L64741VFL, L6.70VFL, L68270FL, L64000NL, L69682VFL, L69482FL, L69480VFL, L68276FL, L69682VFLC, L68480VFL, L69680VFL2, L69490FL, L68271VFL, LFL67806, L6470AFL, L6472AFL, L69470FL, L69680FL, L6476AFL, L69670VFL, L69490VFL, LP6471C, LFL67804, L69490VFL2, L6478AFL, L69470VFL, L69480FL, LP6480, L68470VFL, L68480FL, L16AS7, L68280VFL, L68080FL, L6484VAL, L14AS8, L68070FL, L6484FL, L68281VFL, L69670FL, L68280FL |
| Electrolux | EFU361000P, EW6S3R26S, SW30K4101, EWS1252NWU, SW31K6121, EWF1495RB, EW6S226CX, EWFL1284BR, EW6S4R26BI, EWS1476EDU, EW6S406BX, EW6S4R06BI, EWF1280ED, EWF1273BB, EWF1494RA, EWS31064SU, EWS31074NA, EWS31274NA, EW6S4204C1, EW6S327S, EWF11284BC, EW6S327SP, EWS1276CIU, EWS1074NDU, EWS1066CMU, EWF1284BMW, EWS1276COU, EWM1044NDU, EWS1276CI, EWS1074SMU, EWF1293RB, EWS31274NU, EW6S372K, EW6S327SUI, EWS1054SDU, EWS1276CNU, EW6S347SP, EWS1274SAU, EWS11074SAU, RWF1074BW, EWS31276SU, EWS1274SDU, EW6S426W, EWS1264NUU, EWS1274SUU, RWF1495BW, EWS1266CIU, EWS31274SU, EW6S426BPI, EWS1074SAU, EWFR1074BW, EWF1404BR, EW6S3R26SI, EWF11674BW, EW6S4R27BX, EWF1491WS, EWFR1284BR, EWS1066SEU, EWS1076CI, EWF1483BB, EWS1264SAU, EWS11074NDU, EWS11264NDU, RWF1272BW, EW6S470W, EWS1266SEU, EW6S426BUI, EWS11054NDU, EWF1074BW, EWS1276FDW, EWS1064NOU, EWF1472BS, EWS11252NDU, EWS31074SU, EW81611F, RWF1293BW, EW6S427BI, EWS1276CDU, EWF1403RC, EWS1052NDU, EWS1076CNU, EW6S560B, EWF11284BW, EW6S5404E1, EW6S326SPI, EWF1291ED, EWS31264SU, EW6S4R06W, EWF1404RA, RWF1404BR, RWS1061EDW, EWS31064NU, EWF1284RW, EWS1264SMU, EWS31074SA, EWS1274SNU, EWS1042EDU, EWS1064SDU, EW6S227CP, EW6S306S, EWS11276CAU, EWF1294BW, EW6S5R26W, EW6S404W, EWF1495RC, EW6S1265SDU, EWF1084BMW, EWF1492WS, EWS11052NDU, EWF1482BS, EW6S5426E5, RWF1274BW, RWF1287BWE, EWF1490WS, EW6S226SI, EWS1066CUU, EWS1252NDU, EWF1494RB, EWS1274EDW, EWS11274SAU, EWFL1074BW, EW6S4R27W, EW6S427W, RWF1496BR, RWF1084BW, EWF1284BR, EWF1274BW, EW6S462B, EWS1266FDW, EWS1064SAU, EWF1484BW, EWS11052NAU, RWS1062EDW, EWFB1674BR, RWF1284BW, EWF1294BR, EW6S4R06BX, EWF1284BC, EWFM1074BW, EW6S327SPI, EW6S504WP, EW6S1043NDU, EWS1064SDS, EW6S2R27C, EWF1272BC, EWS1076CDU, EW6S406BPI, EWF1407RB, EW6S306SPX, EWS11074SDU, EWS1074SDU, RWF1485BR, EW6S347SH, EWS127ASOU, EFU361200P, EW6S406BP, EWS1264SDU, EW6S506W, EWM1042NDU, EWS1054NDU, EW6S3R07SI, RWF1486BR, EW6S306SP, EW6S347S, EWS1074SEU, EWS1274SEU, EW71611F, EWFL1484BW, EWS1074NEU, EWF1480ED, EWS31074NU, EWS11074NAU, EWM1044SEU, EWS31274SA, EWF11294BW, EWF1484BA, EWS1276CEU, EW6S0506OP, EW6S506WP, EWM1044SEUC, EW6S4R26W, EWS1074EDW, EWF1674BW, EWS1066CDU, EWS11266SDU, EWF11484BW, EWS11052NOU, EWS1076EDW, EWF1406RC, EWF1494RC, EW6S327SI, EW6S526WP, EWS1074SNU, EW6S426WU, EWS1064SOU, EWS1066CDS, EWF1403RB, RWF1403BW, EWS1076CMU, EWM1044SE, EWF1481BS, EWS11064SDU, EW6S227C, EW6S404WP, EWF1272BS, EW6S4R27BI, EWFK1284BR, EW6S307SI, EWS1062NDU, EWF1482BC, RWF1077BWE, EWS1076CDS, EWS1056CDU, EW6S370S, EWS1066CAU, EWF1290ED, EWS11054SDU, EWS1276CAU, RWS1073EDW, EWS11052NEU, EW6S406WP, EWS1064NAU, EWF1290WS, EWFL1284BW, RWF1072BW, EW6S526W, EW6S426WP, EW6S6647C7, EWS1052NOU, RWF1406BR, EW6S3R06S, EWM1046CDU, EWS1266COU, EW6S5R06W, EW71411F, EWF1405RA, EW6S426BP, EWS11064CDS, EFU361200PI, EWFL1274BW, EWF1404RC, EWS11264SDU, EW6S226CPX, EWS1252EDU, EWS11276CDU, EWF1404RR, EWF1484IR, EW6S406BI, EWS1276EDW, EWF1284BW, RWF1286BW, EWS1056CMU, EWS11066SDU, EW6S4R04W, EW6S2R26SI, EWF1484RR, EWF1274BA, EW6S226SPI, EW6S326SP, EWF1291WS, EWF1274BMW, EWS7146EDU, RWF1494BR, EW6S427WG, EW6S426BI, EW6S326SI, EW6S3R27SX, EWM11044NDU, EWF1471ED, EWS11274SDU, EWS1256COU, EWFK1074BW, EWS1254SDU, EWS1266CI, EWFB1294BR, EWF11274BW, EWS1264SNU, EWF1405RC, EW6S4225C4, EW6S406W, EW6S1525W, EWF1272BW, EWM11044SEU, EW6S472W, RWF1295BW, RWM1044EDW, EWS1074NAU |
| Elektro Helios | TF1474, TF1484, TF1685 |
| Faure | FWF09121PS, FWF09141PS, FWF8146W, FWF10141PS, FWF10120PS |
| Frigidaire | FWF01483W, FWF01487W, FWF81663W, FWF81260W |
| Husqvarna Electrolux | QW146570, QW146671 |
| John Lewis | JLWM1206 |
| Novamatic | WA714.1E, WA714E, WA914E, WA914.1E |
| Rex | RWS1074EDW |
| Rex Electrolux | RWF1074BW, RWF1084BW, RWS1054EDW, RWF1484BW, RWF1284BW, RWF1274BW |
| Rosenlew | RTF01483W, RTF71203W, RTF81663W, RTF81463W, RTF71663W |
| Zanker | KWM7314W, |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Electrolux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴
