
Термостат для тепловентилятора (0-40 °C) 16 А FSTB WYF40AN
335 ₴
- В наявності
- Код: WYF40AN
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат для тепловентилятора FSTB WYF40AN
Опис: Термостат FSTB WYF40AN призначений для використання в тепловентиляторі та електричних нагрівачах. Цей надійний і високоякісний термостат забезпечує точне регулювання температури в діапазоні від 0 до 40 °C, що робить його ідеальним рішенням для комфортного обігріву приміщень.
Технічні характеристики:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSTB |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити корпусу (±1 мм) | 28х37х30 мм |
| Додаткові характеристики | Для промислових і побутових тепловентиляторів, еле |
| Діапазон регулювання температури | 0-40 °С |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кріплення | 2 отвори з різьбою М4 (міжцентрова відстань 28 мм) |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Маркування | WYF40AN |
| Напруга і сила струму | ~250 В, 16 А |
| Призначення | Для нагрівачів |
| Підключення | 2 клеями 6,3 мм |
| Розмір валу | Ø 6х4,5 мм, довжина 23 мм |
| Розміри зонда (термобаллону) | Ø 6 мм, довжина 130 мм |
| Розміри капілярної трубки | Ø 1 мм (без оболонки), довжина 1000 мм (±20 мм) |
| Сумісність | Універсальний |
| Тип | Терморегулятор |
| Тип термостату | Капілярний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

