
Термопара газ-контроль для газової плити Bosch, Siemens 00617523 (1100 мм)
1 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00617523
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Термопара газ-контролю для духовки Bosch, Siemens 00617523:
Під'єднання: клема типу "мама" під 7,8 мм + клема обтискного типу на трубку.
Довжина загальна: 1100 мм.
Довжина провідників: 1038 + 260 мм.
Довжина датчика: загальна 38 мм (5 мм + шестигранник 3,5 мм + 3,5 мм + 7 мм + 7 мм + 12 мм).
Розміри робочої частини наконечника: Ø 3,3-1,5 мм, довжина 12 мм.
Діаметр посадки: 6 мм.
Кріплення датчика: різь М6х0,75.
Сумісні моделі:
1. Balay 3ETX385B/01
2. Bosch NGT912BHK/02
3. Bosch NGT915BHK/01
4. Bosch HSG215KEU/01
5. Bosch NGT912ENE/01
6. Bosch NGT915IAU/01
7. Bosch HSG212GNE/01
8. Bosch NGT915HAU/01
9. Bosch HSG212ENE/01
10. Bosch NGT912HAU/01
11. Bosch NGT615YAU/01
12. Bosch NGT612XAU/01
13. Bosch HSG215ENE/01
14. Bosch NGT915ENE/01
15. Bosch HSV215AEU/01
16. Bosch NGT615XAU/01
17. Bosch NGT915BHK/02
18. Bosch NGT912BHK/01
19. Bosch PCF815FNL/01
20. Neff T29V35N0/01
21. Neff T27P6N0NL/01
22. Neff T29V35N0NL/01
23. Neff T29P4N0/01
24. Neff T28V56N0/01
25. Neff T28V56N0NL/01
26. Neff T27P6N0/01
27. Neff T29P4N0NL/01
28. Siemens ER39553EU/01
29. Siemens ER59553EU/01
30. Siemens ER59553NL/01
31. Siemens ER59553IT/01
32. Siemens ER39553EU/02
33. Siemens ER59553EU/02
34. Siemens ER59553NL/02
35. Siemens HP235200U/02
36. Siemens HP235200U/01
37. Siemens HG19550NE/01
38. Siemens HG19850NE/01
39. Siemens HP235200U/03
40. Siemens HM19550/01
41. Siemens ER13950NE/01
42. Siemens ER11952TI/01
43. Siemens ER11952HK/02
44. Siemens HG19950NE/01
45. Siemens HG19650NE/01
46. Siemens ER13953SG/01
47. Siemens HG19820NE/01
48. Siemens HG19551NE/02
49. Siemens ER13650RK/01
50. Siemens ER33920NE/01
51. Siemens ER31922HK/02
52. Siemens HG19551NE/01
53. Siemens ER37353EU/01
54. Siemens ER57353IT/01
55. Siemens ER37353EU/02
56. Siemens ER57353EU/01
57. Siemens ER59503IT/01
58. Siemens ER12553EU/01
59. Siemens ER57353EU/02
60. Siemens ER57353NL/01
61. Siemens ER57303IT/01
62. Siemens ER57353NL/02
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Термопара |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина датчика (±0,5 мм) | Загальна 38 мм (5 мм + шестигранник 3,5 мм + 3,5 м |
| Довжина загальна (±20 мм) | 1100 мм |
| Довжина провідників (±10 мм) | 1038 + 260 мм |
| Діаметр посадки | 6 мм |
| Комплектація | Термопара — 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кріплення датчика | Різьба М6х0,75 |
| Призначення | Для духових шаф |
| Підключення | Клема типу "мама" під 7,8 мм + клема обтискного ти |
| Розміри робочої частини наконечника | Ø 3,3-1,5 мм, довжина 12 мм |
| Тип | Термопара |
| Тип підключення | Клема типу "мама" під 7,8 мм + клема обтискного ти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
