
Хрестовина для пральної машини Bosch, d = 17/25/30 мм, l = 1111 мм 00244196, Ebi COD.787
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 00244196
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хрестовина для пральної машини Bosch 00244196, Ebi COD.787
Опис: Хрестовина для пральної машини Bosch — це надійний і міцний елемент, що забезпечує стабільну роботу пристрою. Вона призначена для заміни зношених деталей і відновлення функціонування пральної машини. Виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін експлуатації та ефективність роботи. Цей продукт ідеально підходить для професійних ремонтників і користувачів, які прагнуть самостійного ремонту.
Технічні характеристики:
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Діаметр посадки підшипника 1 | 17 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 | 25 мм |
| Діаметр втулки під сальник | 30 мм |
| Висота втулки під сальник | 15 мм |
| Кріплення шківа | Посадка на вал 17х14 мм (2 шийки) + різь у валу М8 |
| Висота лиски | 15,7 мм |
| Довжина вала загальна | 111 мм |
| Відстань між упорами підшипників | 68 мм |
| Радіус від осі вала до краю променя | 223,5 мм |
| Кріплення до барабана | 6 отворів із різзю М6 |
Сумісність:
Хрестовина підходить для таких моделей пральних машин Bosch і Siemens:
| Модель |
|---|
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5 (WAB20060SN/01) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5 (WAB20060SN/02) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5 (WAB20060SN/03) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5 (WAB20060SN/04) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5 (WAB20060SN/05) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/01) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/05) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/18) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/20) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/21) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/23) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/24) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/27) |
| Bosch Siemens 1000 CLASSIXX 5,5 (WAB20060IL/29) |
| Bosch Siemens 3TS50105A/26 |
| Bosch Siemens 3TS50105A/32 |
| Bosch Siemens 3TS50105A/33 |
| Bosch Siemens 3TS50800MY/26 |
| Bosch Siemens 3TS50800MY/32 |
| Bosch Siemens 3TS50800MY/33 |
| Bosch Siemens 3TS853/01 |
| Bosch Siemens 3TS853/02 |
| Bosch Siemens 3TS853/03 |
| Bosch Siemens 3TS853/04 |
| Bosch Siemens 3TS853/05 |
| Bosch Siemens 3TS853E/01 |
| Bosch Siemens 3TS853E/20 |
| Bosch Siemens 3TS853E/21 |
| Bosch Siemens 3TS853E/24 |
| Bosch Siemens 3TS853E/27 |
| Bosch Siemens 3TS853E/29 |
| Bosch Siemens 3TS863E/01 |
| Bosch Siemens 3TS863E/02 |
| Bosch Siemens 3TS863E/03 |
| Bosch Siemens 3TS863E/04 |
| Bosch Siemens 3TS863E/05 |
| Bosch Siemens 3TS864E/01 |
| Bosch Siemens 3TS864E/02 |
| Bosch Siemens 3TS864E/03 |
| Bosch Siemens 3TS864E/04 |
| Bosch Siemens 3TS866E/01 |
| Bosch Siemens 3TS949A/11 |
| Bosch Siemens 3TS949A/16 |
| Bosch Siemens 3TS949A/21 |
| Bosch Siemens 3TS949A/24 |
| Bosch Siemens 3TS949A/26 |
| Bosch Siemens 3TS949A/32 |
| Bosch Siemens 3TS949A/33 |
| Bosch Siemens 3TS949B/01 |
| Bosch Siemens 3TS949B/02 |
| Bosch Siemens 3TS949B/03 |
| Bosch Siemens 3TS949B/04 |
| Bosch Siemens 3TS949B/05 |
| Bosch Siemens 3TS949B/07 |
| Bosch Siemens 3TS949B/08 |
| Bosch Siemens 3TS959B/11 |
| Bosch Siemens 3TS959B/16 |
| Bosch Siemens 3TS959B/24 |
| Bosch Siemens 3TS959B/26 |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/01) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/05) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/07) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/08) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/20) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/21) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/23) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/24) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/25) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/27) |
| Bosch Siemens 800 CLASSIXX (WAB16060IL/29) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB16260IL/01) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB16260IL/17) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB16260IL/20) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB16260IL/22) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB16260IL/31) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB20260IL/01) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB20260IL/20) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB20260IL/21) |
| Bosch Siemens BOSCH CLASSIXX (WAB20260IL/31) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/21) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/23) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/24) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/25) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/27) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/29) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB16060IN/30) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB20060GC/01) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB20060GC/03) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB20060GC/05) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB2026SZA/01) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB2026SZA/03) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB2026SZA/07) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB2026SZA/20) |
| Bosch Siemens CLASSIXX (WAB2026SZA/21) |
| Bosch Siemens CLASSIXX 5 (WAA16163II/25) |
| Bosch Siemens CLASSIXX 5 (WAA16163II/32) |
| Bosch Siemens CLASSIXX 5 (WAA16163II/33) |
| Bosch Siemens CLASSIXX 5 (WAA20163II/25) |
| Bosch Siemens CLASSIXX 5 (WAA201 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Для пральних машин |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Хрестовина |
| Висота втулки під сальник (±1 мм) | 15 мм |
| Висота лиски (±1 мм) | 15 мм |
| Відстань між упорами підшипників (±1 мм) | 68 мм |
| Довжина вала загальна (±2 мм) | 111 мм |
| Додаткові характеристики | Втулка із латунного сплаву |
| Діаметр втулки під сальник (±0,3 мм) | 30 мм |
| Діаметр посадки підшипника 1 (±0,3 мм) | 17 мм |
| Діаметр посадки підшипника 2 (±0,3 мм) | 25 мм |
| Комплектація | Хрестовина — 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кріплення до барабану | 6 отворів з різьбою М6 |
| Кріплення шківа | Посадка на вал 17х14 (2 лиски) + різьба у валу М8 |
| Матеріал | Промені - алюмінієвий сплав, вал - сталь, втулка - |
| Особливості | Втулка із латунного сплаву |
| Радіус від осі валу до краю променя | 223,5 мм (перпендикулярно осі валу) |
| Сумісність | Balay, Constructa, Pitsos та інші |
| Тип | Хрестовина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴
