Скло дверцят (люка) для пральної машини Атлант (AT-129) — Код 908092001426
Скло дверцят (люка) Атлант 908092001426 є невіддільною частиною злагодженої роботи пральної машини (СМА). Це скло в поєднанні з ущільнювальною гумою забезпечує надійне та щільне зачинення дверцят прання. Модель призначена для пральних машин із горизонтальним завантаженням білизни від компанії Атлант.
Опис продукту
Це скло дає змогу контролювати процес прання, не відчиняючи дверцят, що зручно та практично. Воно виготовлене з міцного матеріалу, розрахованого на тривалий термін експлуатації та стійкого до різних механічних впливів. Попри свою міцність, скло може отримати дрібні відколи та тріщини через неакуратне поводження або сильну механічну дію.
За потреби заміни скла дверцят у СМА, рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця, проте ви також можете заміняти самостійно, дотримуючись наведених нижче кроків:
- Від'єднайте люк із металевою петлею від корпусу прання.
- Встановіть люк на рівну поверхню склом вгору та зніміть кріплення.
- Від'єднайте половини люка, що утримують скло, і витягніть пошкоджену деталь.
- Встановіть нове скло, перевіривши його положення в корпусі.
- Закріпіть кріплення та встановіть люк назад.
Під час вибору нового скла переконайтеся у відповідності марки, моделі та серійного номера вашої пральної машини. Корисно також знати параметри попереднього скла.
Не забудьте скористатися функцією «Підбору запчастин» на нашому сайті для зручного пошуку та отримання якісних запчастин за доступною ціною за максимально короткі терміни.
Технічні характеристики
| Тип | Скло дверцят люка СМА |
|---|---|
| Матеріал | Стекло |
| Колір | Прозорий |
| Оригінальний код товару | Атлант: 908092001426 |
Сумісність із моделями
| Модель |
|---|
| ATLANT 40М105 |
| ATLANT 40М109 |
| ATLANT 40М89 |
| ATLANT 50У1010 |
| ATLANT 50У105 |
| ATLANT 50У810 |
| ATLANT 60С1010 |
| ATLANT 60С810 |
| ATLANT 60У1010 |
| ATLANT 60У105 |
| ATLANT 60У109 |
| ATLANT 60У1210 |
| ATLANT 60У810 |
| ATLANT 60У89 |
| ATLANT 70С1010 |
| ATLANT 70С105 |
| ATLANT 70С109 |
| ATLANT 70С1210 |
| ATLANT 70С1210-А |
| ATLANT 70С810 |
| ATLANT 70С89 |
| ATLANT 70У109 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlant |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Люки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виробу | 100 мм |
| Додаткові характеристики | Для пральних машин із завантаженням 4-7 кг |
| Діаметр посадки | 331 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Матеріал | Стекло |
| Призначення | Для пральних машин |
| Розмір обода | Ø 362 мм, товщина 5,5 мм |
- Ціна: 2 030 ₴


