
Клему d=4mm
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: т100060146
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клему d=4mm
Параметры:
Ширина 8,7 мм
Довжина від краю хвостовика до центру отвору 14,5 мм
Діаметр отвору 4,5 мм
Товщина матеріалу 0,4 мм
Переріз провідника 0,5-0,8 мм
Сила тока цепи До 48 А
Матеріал Мідний сплав
Виробник Україна
Сумісність:
Широкого застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Клеми |
| Габарити | 20,5х8,7х4,7 мм |
| Додаткові характеристики | Під гвинт/болт з різьбою М5 |
| Додаткові характеристики | Під гвинт/болт з різьбою М5 |
| Діаметр отвору | 5,2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Латунний сплав |
| Переріз проводу під обтиск | 1,0-2,5 мм2 |
| Сумісність | Універсальна |
| Тип | Клеми |
| Товщина матеріалу | 0,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
