
Клема 4,8*0,8mm "мама"
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 4,8*0,8mm
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клема 4,8*0,8mm "мама"
Параметры:
Ширина 5,8 мм
Довжина 15 мм
Висота 2,8 мм
Товщина матеріалу 0,3 мм
Переріз провідника 0,5-0,8 мм
Сила струму ланцюга До 27 А
Матеріал Мідний сплав
Виробник Україна
Сумісність:
Широкого застосування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Клеми |
| Габарити | 2,5х6,0х15,5 мм |
| Додаткові характеристики | Під плоский контакт ("тато") 4,8х0,8 мм |
| Додаткові характеристики | Під плоский контакт ("тато") 4,8х0,8 мм |
| Кількість предметів | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Матеріал | Латунний сплав |
| Переріз проводу під обтиск | 0,5-0,8 мм2 |
| Сумісність | Універсальна |
| Тип | Клеми |
| Товщина матеріалу | 0,40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
