Висота ручки 22 мм.
Діаметр основи 43 мм.
Діаметр вала (посадковий) 6,5*8 мм.
Колір Срібло
Лімб Так (з градуюванням)
Діаметр основи лімба 55 мм.
Висота лімба 11 мм.
Відстань між кріпленням лімба 28 мм.
Комплектація Ручка 1 шт., лімб 1 шт.
Матеріал Пластик
Виробник Whicepart (54)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Whicepart |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Ручки для перемикання |
| Висота загальна | 24 мм |
| Висота лімбу | 11 мм |
| Висота ручки від основи | 22 мм |
| Глибина посадки | 20 мм |
| Додаткові характеристики | Ручка з лімбом. З позначеннями |
| Додаткові характеристики | Ручка з лімбом. З позначеннями |
| Діаметр зовнішній (ручки/лімба) | 43/55 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | Ручка - 1 шт., лімб - 1 шт. |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для плит |
| Нове | Новий |
| Посадка | Отвір 6х8 мм |
| Сумісність | Універсальна |
| Тип | Ручки для перемикання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



