
Сальник 40*70/80*12/14 WLK, AEG 8996451137500 (0362wlk)
185 ₴
- В наявності
- Код: 0362wlk
+380 (50) 495-76-78
- +380 (67) 192-85-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40*70/80*12/14 WLK, AEG 8996451137500 (0362wlk)
Сальник 40*70/80*12/14 WLK призначений для використання в пральних машинах. Цей високоякісний комплект запчастин забезпечує надійний захист від витоків і гарантує довгий термін експлуатації вашого пристрою. Виготовлений із синтетичного каучуку та металу, сальник ідеально підходить для різних моделей пральних машин AEG.
Параметри
| Призначення | Для пральних машин |
| Тип | Сальники |
| Діаметр внутрішній | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 70/80 мм |
| Товщина | 12/14 мм |
| Матеріал | Синтетичний каучук, метал |
| Країна-виробник | Тайвань |
Сумісність
Цей сальник сумісний із широким спектром моделей пральних машин AEG. Нижче представлена таблиця із сумісними моделями:
| Модель | Код |
|---|---|
| AEG LAV4.0-W | 914001238 01 |
| AEG LAV4.0-W | 914001341 |
| AEG LAV4.0-W | 914001341 00 |
| AEG LAV4.0-W | 914001344 |
| AEG LAV4.0-W | 914001344 00 |
| AEG LAV4.0-W | 914001348 |
| AEG LAV4.0-W | 914001348 00 |
| AEG LAV4.0-W | 914001349 |
| AEG LAV4.0-W | 914001349 00 |
| AEG LAV4.0-W | 914001350 |
| AEG LAV4.0-W | 914001350 00 |
| AEG LAV40-W | 914001343 |
| AEG LAV40-W | 914001343 00 |
| AEG LAV50400-W | 914001133 |
| AEG LAV50400-W | 91400113300 |
| AEG LAV50420-W | 914001267 |
| AEG LAV50420-W | 914001267 00 |
| AEG LAV50420-W | 914001385 |
| AEG LAV50420-W | 914001385 00 |
| AEG LAV50500-W | 914001184 |
| AEG LAV50500-W | 91400118400 |
| AEG LAV50520-W | 914001281 |
| AEG LAV50520-W | 914001281 00 |
| AEG LAV50600-W GB | 914001183 |
| AEG LAV50600-W GB | 91400118300 |
| AEG LAV50620-W | 914001280 |
| AEG LAV50620-W | 914001280 00 |
| AEG LAV50700-W GB | 914001182 |
| AEG LAV50700-W GB | 91400118200 |
| AEG LAV50720-W | 914001279 |
| AEG LAV50720-W | 914001279 00 |
Купуючи сальник 40*70/80*12/14 WLK, ви отримуєте надійну та якісну запчастину для відновлення працездатності вашої пральної машини. Підтримайте свою техніку в ідеальному стані!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WLK |
| Призначення | Для пральних машин |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид запчастини | Сальник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 70/80 мм |
| Кількість предметів | 1 шт. |
| Матеріал | Синтетичний каучук, метал |
| Товщина | 12/14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
